5. kolo - IE Znojmo - Božice

zaci_bozice.jpgIE Znojmo - Božice 7:2 (2:0), góly: Hruška 3x, Benda 2x, Baláž, Blažíček.

Sestava:
Kroupa – Doubek J, Doubek M, Pospíchal, Miklovič,- Grexa, Chlubna, Benda, Zifčák- Baláž, Hruška,
Střídání: Camfrla, Blažíček, Vopravil, Raška, Švéda.

Naši mladíci vstoupili do utkání dobře hned ve 2 minutě se prosadil Benda 1-0. Ovšem v dalších minutách se našim klukům moc nedařilo hra byla v kombinaci nepřesná,chyběl moment překvapení. Uklidnění přinesl až v 34 minutě Baláž kdy se pohotově prosadil ve vápně 2-0.
Tak jako vstup do půle první se nám povedl do půle druhé. Na tabuli svítí 37 a Hruška se trefil přesně 3-0. V 51 minutě to bylo už 5-0 to se trefil dvakrát Hruška a završil tak poločasový hattrick. Šestou branku přidal po sólovém uniku a přihrávce Blažíčka s přehledem Benda. Hostům se podařilo snížit dvěma góly. Ovšem závěrečnou tečku za utkáním udělal hráč přípravky Blažíček (1999), který pohotově dorazil skákající míč na malém vápně.

Řekli po utkání
Samek Milan trenér:
Dnešní zápas jsme zvládli v pohodě. Povedli se nám vstupy do obou poločasů. Hlavně ve druhé půli se nám podařilo se prosadit střelecky. Všichni dnes odehráli dobré utkání a jsem se všemi spokojen. Zápas se navíc povedl mladíčkovi  z přípravky Blažíčkovi,který jeden gól dal a na dva pohotově nahrál.