24. kolo - IE Znojmo dorost A - Pavlice - 12:1

IE Znojmo – Pavlice   12-1   (3-0), góly: Samek 4x, Mossmer 2x, Drmota , Sovjak, Čech Petr, Soukup, Čech M.,Hagenhofer.

V posledním kole jsme na svém hřišti přivítali celek Pavlic. Týmu, kterému se na jaře moc nedaří. Trenéři poslali na hřiště sestavu ve složení.

Polášek (8) – Čech M.,(8)  Kir(8) , Moosmer (8), Šperl (8),Hagenhofer (8),- Sovjak (8),Samek (9), Chlubna (8) - Drmota(8) ,Čech P.(8),
Střídání - Soukup (8),

Od první minuty jsme ovládli hru a soupeře jsme přišpendlili před jejich velké vápno. Na první branku jsme si museli počkat až do 17 minuty, to otevřel skóre střelou ze střední vzdálenosti Hagenhofer. Do poločasu se ještě trefil Samek a Drmota po přihrávce Mossmera. Řada dalších šancí skončila nepřesnou střelbou mimo tyče. Hosté měli v první půli jedinou šanci a to když jejich útočník netrefil zcela prázdnou branku.
Druhou půli jsme zahájili hned v první minutě brankou Petra Čecha 4-0. Následně se na branku hostí hrnula jedna akce za druhou. Střelecky dal o sobě vědět záložník Samek, který vsítil čtyři branky. Nádhernou branku přidal obránce Čech Michal střelou z 18 metrů přímo do šibenice. Dvakrát se trefil kapitán Mossmer a další branku vsítil Tomáš Sovjak. Soupeři jsme umožnili snížit po chybě Mossmera. Tečku za brankostrojem udělal střídající Soukup, který s přehledem zakončil akci s Chlubnou, a utkání skončilo dvouciferným výsledkem 12-1.

Samek Milan trenér
Dneska si kluci utkání užívali a v pohodovém tempu si zastříleli a zápasem se doslova bavili. Diváci viděli krásné góly, takže to bylo příjemné nedělní dopoledne.