11. kolo - IE Znojmo - Vranov n. D - 6:2

IE Znojmo – Vranov n/D 6-2 (5-1), góly - Chlubna 3x, Samek 2x, Kafka.

Sestava: Drmota – Čech M.- Kir, Mossmer, Dufek J. - Sovjak, Šperl,  Samek, Chlubna – Čech P. Kafka.

Střídání - Hagendorfer, Dufek L.

V jedenáctém kle jsme na svém hřišti přivítali celek Vranova. Tým který v prvních šesti kolech neudělal ani bod se v posledních zápasech hodně zlepšil a 4x v řadě neprohrál a jen jednou inkasoval. Čekalo jak se s tím naši mladíci vyrovnají.
Vstup do utkání jsme měli doslova raketový. Už ve druhé minutě se prosadil hlavou po centru Mossmera Chlubna. Málem ještě v téže minutě se prosadil Kafka po přihrávce Chlubny. Když se následně důrazně hlavou prosadil v 11 minutě opět Chlubna 3-0 vypadalo to na brankové hody. Jenže opak byl pravdou. Hostům se podařilo snížit střelou po závaru ve vápně 3-1. O pár minut později jsme mohli po chybě v obraně inkasovat podruhé,ale naštěstí se tak nestalo. Uklidnění přinesla 27 minuta a pohotová střela Samka z 18metrů 4-1. V poslední minutě prvního poločasu uzavřel hlavičkový hattrick Chlubna po krásné akci Sovjaka se Samkem.
I přes poločasový výsledek 5-1 nebyl domácí trenér Samek s hrou svého týmu spokojen.
Obraz hry ve druhé půli se moc neměnil. Naši kluci hráli v poli hodně složitě. Navíc jsme moc nepřesně kombinovali a hra byla hodně kostrbatá. Vyústěním toho všeho byla hrubá chyba Michala Čecha po kterém soupeř snížil na 5-2. Naši kluci se ve druhé půli prosadili už jen jednou. V 53minutě se po kombinaci s Petrem Čechem trefil k tyči Samek 6-2. Až do konce zápasu se obraz hry nezměnil naši měli častěji míč na svých kopačkách, ale našim klukům chyběl klid v kombinaci a zakončení.

Samek Milan trenér:
Dnešní zápas jsme sice vyhrál,i ale výsledek předčil předvedenou hru.Bylo tam pár pěkných okamžiků,ale většinou převládala složitost a hlavně velká nepřesnost v kombinaci. Ve druhé půli jsme měli zápas pod kontrolou, ale vůbec se nám nedařili finální a mnohdy už předfinální přihrávky což se odrazilo na výsledku druhé půle který skončil 1-1.