3. kolo - IE Znojmo - Štítary - 18:1

dsc03153.jpgIE Znojmo – Šťítary 18-1 (6-1), góly - Kafka 7x, Čech 5x, Mossmer, Samek, Chlubna,  Šperl,  Dufek Jiří,  Dufek Lukáš.

Sestava: Drmota - Kir, Moosmer, Dufek L. - Sovjak, Soukup, Samek, Chlubna – Čech, Kafka.

Střídání (Šperl, Vavříček, Martínek, Dufek J.)

Ve třetím kole jsme na svém hřišti přivítali celek Šťítar.  Hosté k nám přijeli jen s deseti hráči. Naši kluci měli hned od začátku zcela jasnou převahu a tlak na branku hostí byl velký. Vedení jsme se ujali už v 10. minutě gólem Kafky. Ve 14. minutě neproměnil pokutový kop kapitán Mossmer. Na další branku jsme si museli počkat až do 28. minuty kdy opět Kafka zvýšil na 2-0. Mezitím byli diváci z naší strany svědky řady zahozených šancí. Ve 33. minutě přidal další branku Čech Petr 3-0. Jediný střelecký úspěch hostů byl pěkný gól po přímém kopu z 20. metrů 3-1. Hned po rozehrání udělal průnik do vápna Samek předložil míč do prázdné branky Kafkovi 4-1. Do poločasu přidal ještě další branku Kafka (už čtvrtou za poločas) a obránce Dufek Lukáš. Do kabin se odcházelo za stavu 6-1.

Ve druhé půli pokračoval brankostroj. Střelcem utkání se stal Kafka jenž se do 72. minuty (než byl trenérem Samkem vystřídán) trefil 3x a završil tak svůj sedmigólový účet.  Naši odehráli utkání v tréninkovém tempu. Druhý útočník Petr Čech vsítil 5 gólů. Další branky jsme přidali po pěkných kombinacích. Skóre tak postupně narostlo na rekordních 18 branek.

Samek Milan trenér

Dnešní utkání bylo od první minuty v naší režii. Postupem času bylo jen otázkou skóre kolik utkání skončí. Vše bylo umocněno ještě tím, že soupeř hrál jen o 10. hráčích. Prostor v utkání dostali všichni hráči a s chutí si zápas užili a pobavili naše diváky.