Šťastný bod z venku

Mich. Pojer (Jakub), Petrla, Pavelka (Mil. Pojer), Gretz

Doválel, Veselý, Poláček, Truhlář

Meister, Vyorálek (Ostrý)

Ve 12. kole zavítalo naše béčko do Mramotic. Věděli jsem,že nás nečeká lehké utkání,jelikož se domácí nacházeli v tabulce hned za námi. Do utkání jsme vstoupili ustrašeně a domací hned od začátku udávali tempo hry. První poločas se většinou odehrával na naši polovině. Domací tým si vypracoval i tři velké šance,ale na štěstí pro nás vždy nezvládli koncovku. Dočkali se ale ve 30. minutě,kdy centr propadl až za naši obranu a pro domácího útočníka,který se ocitl sám na malém vápně už nebyl problém skórovat. Do poločasu jsme mohli ještě vyrovnat,kdy Vyorálek našel centrem Poláčka,ale ten z dobré pozice hlavičkoval nad bránu. Do druhého poločasu vystřídal Pavelku Miloš Pojer a Vyorálka Ostrý. Hlavně Ostrý dělal domácí obraně problémy,neboť dojížděl každý souboj na tvrdo. Hned na začátku se do dobré šance dostal Ostrý,ale nehorázně přestřelil,škoda že nevolil přihrávku na zcela volného Poláčka. Chvíli na to byl ve vápně jasně faulovaný Miloš Pojer,ale ku podivu všem rozhodčí nepískal. Celý druhý poločas jsem tlačili a snažili se vyrovnat,ale nedokázali jsme si vytvořit vyloženou šanci. Za to domácí hrozili nebezpečnými brejky,jeden z nich dobře chytl Polášek. V předposlední minutě si na roh naběhl Petrla,ale za malého vápne trestuhodně minul bránu. Když už to vypadalo,že bude konec utkání,přišel dlouhý nákop,Meister vyhrál hlavičku a Ostrý šel sám na bránu a byl za ruku stažený domácím obráncem. Rozhodčí odpískal penaltu,kterou se štěstím proměnil Veselý. Za zmínku ještě stojí,že asi nejlepším hráčem utkání byl bývalý hráč našeho áčka Turek.