Hodnocení A mužů I.A. třídy trenérem Tomášem Pěnkavou

Penkava_300x375Jaro 2009
12  zápasů        4 výher       3 remíza      5 prohra       16-18      15 bodů

Zimní příprava proběhla podle našich představ. Účast i přístup k tréninkům byli výborné. Zranění se nám vyhýbala a zápasy splnily očekávání.

První jarní zápas jakoby vše smazal. Prohra doma s Rajhradem byla naprosto zbytečná a přišlo první zranění (Černý Daniel). Ta nás pak pronásledovala celé jaro.(Eliáš, Kubále, Kubeš, Samek, Pavelka) k tomu se přidaly i červené karty (Kalina 2x, Doválel, Kubále). Sestava se neustále měnila a některé zápasy se nám vyloženě nepovedly (Vev. Bitýška, Bosonohy). Doplácely jsme na malou produktivitu. Oproti podzimu jsme vstřelili o 9 branek méně a to nás stálo body. Naštěstí jsme zvládli závěr soutěže a skončili jsme opět ve středu tabulky na 7 místě. Během jara dostali příležitost i naši dorostenci a určitě nezklamali. Doufám, že takto budou pokračovat i nadále. Z ostatních hráčů si svoje odehráli určitě Pavel Šťava, Martin Veselý, Aleš Doválel a ve druhé části jara i Michal Urválek.

Do příští sezóny bych určitě chtěl, abychom vyhrávali více zápasů v domácím prostředí.  5 výher za celý ročník je moc málo. A samozřejmě s tím i zvýšili naši produktivitu.

Trenér Tomáš Pěnkava

Střelci jara