FK IE Znojmo B - Mramotice 5:0

FK IE Znojmo B - Mramotice - 5:0 (1:0) góly našich Pojer Miloš, 2x Jakub, Vašíček

V 16. kole Jirka Samek poslal na trávník tuto sestavu:

Krčál - Pojer Michal, Logr, Navrkal, Pavelka, Jakub, Truhlář, Dočekal, Meister, Pojer Miloš.

Pro domácí to bylo po minulém odloženém kole vlastně první jarní kolo. Hra byla velmi křečovitá a plná nepřesností. Ani jedno z mužstev si nevypracovalo vyloženou šanci. Většinou se hra odehrávala mezi vápny. Když už to vypadalo, že se půjde do šaten za bezbrankového stavu, trefil se po pěkném úniku ve 40. minutě Miloš Pojer. A tak první poločas přeci jen dopadl lépe pro nás.

Do druhé půle se šlo s odhodláním neudělat v počátku žádné chyby v obraně a pokud možno vstřelit gól. To se povedlo bezezbytku. Hned ve druhé minutě se trefil Lukáš Jakub. Soupeře to však nijak nezlomilo a utkání bylo dál vyrovnané. Teprve zhruba v 60 minutě jsme se trefili potřetí, i když za přispění hostující obrany (vlastní gól). Od této chvíle se naše hra zklidnila a soupeři docházeli síly. V dalších minutách se ještě trefil střídající Martin Vašíček a v závěru Mirek Ostrý zakončil z penalty na konečných 5:0.

DSC00069.JPG DSC00070.JPG DSC00072.JPG DSC00073.JPG DSC00076.JPG DSC00077.JPG DSC00078.JPG DSC00082.JPG DSC00084.JPG