6. kolo - Kuřim - MR Znojmo A - 1:1

Kuřim - MR Znojmo  1:1   (0:1), gól: Štáb.

V šestém kole jsme přijeli do 10.000 města Kuřim.Po minulém nevydařeném zápase doma došlo k několika změnám v sestavě.Vynucená absence Sama.Dále pak prezident klubu koupil nového gólmana Minaříka z Hrušovan.Do středu zálohy se postavil Krška a do útoku místo něj šel Štáb takže sestava byla:

Minařík-Eliáš,Doválel,Dohnal,Řeřucha,- Krejčí, Poláček,Krška,Truhlář,-Štáb,Vacek,

My do utkáni šli s tím že potřebujeme nutně bodovat a tomu byla podřízena taktika zápasu.Hra od půlky a čekat na brejky.Hned v prvních 10min nás domácí přišpendlili před naše vápno a měli pár rohu a několik závarů před brankou.naše obrana ale fungovala spolehlivě.Pak jsme se přece jen trochu víc osmělili i do předu.V 16min jsme pak předvedli krásnou akci z naší půlky kdy šel vybojovaný balón po ose Doválel Krška ten pak dal pěkný balón za obranu na Vacka a ten pak do vápna na Štába a ten míč uklidil přesně k tyči 0:1.Domácí po gólu trochu znervózněli a měli docela problémy s naší dobře hranou defenzívou.My pak měli pár dobrých náznaků do otevřené obrany ale nedotáhli jsme do konce.Ve 30 min jsme pak měli trestný kop z 18m ale Vackovi míč tečovala zeď.Domácí akce většinou končili před vápnem na naší obraně.Ve 40 min pak pálil míč vedle z voleje Vacek a v poslední minutě měl pěknou šanci ve vápně Štáb ale opět míč skončil vedle.

Ve druhé půli jsme chtěli pokračovat v dobré hře ale to se nám nedařilo.Domácí začali hrát na tři útočníky a ve středu zálohy se začali více prosazovat a opět tak jako i v poločase prvním nás přikovali k velkému vápnu a opět měli několik nebezpečných rohů a závarů.V té době se několikrát předvedla naše nová posila v brance hlavně při vybíhaní.Jejich tlak, ale narůstal a přinesl i ovoce v 60 min se po přetaženém rohu podařilo domácím vyrovnat po hlavičkovém biliáru na 1:1. V této fázi zápasu jsme se jen bránili a naše míče do předu se rychle vraceli zpátky a tak se hrálo hodně na naší půlce.Sudí domácím taky párkrát pomohli otočeným rohem a autem.Ve předu pak pískl našim tykadlům útočný faul a tak jsme se jen bránili ale čas ubíhal pro nás.V 86 min nám pak zatrnulo nejvíc a to po Řeřuchově minele šel borec sám na gólmana ale naštěstí nedokázal přelobovat našeho gólmana a ten míč chytil.V 90min jsme pak drželi čas taktickým střídáním a nakonec jsme získali bod pro který jsme si jeli.

K tomuto zápasu je potřeba říct, že první půlka byla z naší strany lepší než druhá a bod je asi spravedlivý a pro nás hlavně cenný.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

J.Minařík naše nová akvizice v brance: "Úvodní tlak domácích jsme přečkali což bylo důležité.Pak jsme dali gól po krásné akci který nás zdravě nakopl.Škoda že nám naše aktivita nevydržela i ve druhé půli.Měli jsme být více odvážní a nenechat se zatlačit.Závěr jsme pak zvládli opět v pohodě až na jednu chybu.Jinak v nové týmu se mi chytalo docela dobře a obrana fungovala spolehlivě."

Aleš Doválel kapitán týmu: "Odtud jsme chtěli odvést bod a ten máme což je dobré.Při troše štěstí jsme mohli urvat i tři, ale nakonec jsme nemuseli mít opět nic, takže jsme spokojeni."

Vloženo Sobota, 17. září 2005 @ 22:25:14 CEST uložil Sam