Mladší žákyně FK Znojmo - Baník Ostrava 1:14 (pol. 0:8), 19.3.2023

FK Znojmo - Baník Ostrava 1:14 (gól: Rozehnalová (p))

Sestava: Šmerdová (Jašová) - Nemešová, Horáková, Soukupová, Sabová, Kubisová, Veselá, Chromíková, Dobiášová, Hanzelová, A. Rozehnalová, Brychtová, Klímová, Nováková, Kašparová

První jarní ligový zápas jsme odehráli na domácím hřišti proti baníkovské akademii v neděi 19.3.2023. Soupeř to byl nadmíru kvalitní a měli jsme s ním hodně práce a v podstatě po celý zápas jsme byli pod jejich tlakem. Holky z Baníku byly fotbalovější a i fyzicky na výši. Za stavu 0:1 se Elišce podařilo zneškodnit Baníku penaltu, ale pak se na nás valila gólová pohroma. Holky, ikdyž se snažily, se nedokázaly mladým ostravským hráčkám vyrovnat a tak se poločas skončil pro nás hrozivým výsledkem 0:8. V druhé půli jsme neměli sílu utkání zvrátit a když nás průběžně soupeřky trestaly dalšími góly, narostlo skóre až na 0:14. V poslední minutě zkorigovala z penalty pěknou střelou Alice Rozehnalová. V závěru zápasu vystřídala Elišku v bráně Nelča Jašová a ve zbývající části hry se jí podařilo udržet čisté konto! Nyní nás čeká pauza, ve které je nutno pořádně potrénovat a  další mistrovský zápas máme až 9.4.2023 proti Líšni.

Díky patří příznivcům za fandění, rodičům za dopravu dívek na zápas.

Trenéři FK Znojmo: Lavingr, Hanzel, Pisca a Šmerda