25. kolo Suchohrdly - FK Znojmo B 1:3 (1:1)

Goly: Bálka(p), Lehocký, Németh.

Vaněk - Benda, Kubále, Bálka, Pěnkava- Bárta, Salava, Németh, Kolařík- Balík, Koňařík.

Náhradníci: Morkus, Lehocký, Železný M.

V minulém utkání jsme doma remízovali s Horními Kounicemi 2:2. Byla to spravedlivá remíza. Branky vstřelili Kolařík a Rolník.

V Suchohrdlech jsme tedy potřebovali nutně vyhrát, což se nakonec podařilo. Do vedení nás poslal Mara Bálka z penalty za ruku. Domácí do poločasu vyrovnali střelou z vápna. Ve druhé půli jsme se dostali pod drtivý tlak domácích. Podržel nás Vaňous, který pochytal co se dalo a ve třech případech ho zastoupila branková konstrukce. A tak jsme udeřili my. Střídající Vojta Lehocký tvrdou střelou propálil brankáře. 1:2 pro nás. Suchohrdly vrhly vše do útoku. V 90. minutě poslal Vojta Lehocký do samostatného úniku Nema a ten zpečetil osud domácích 1:3. Konec.

Dnes jsme byli neskutečně produktivní. 3 střely na branku- 3 góly. Výborně zachytal Vaňous. Fotbalový bůh stál dnes na naší straně. 6 zápasů v řadě jsme neprohráli (3 výhry, 3 remízy). Čekají nás ještě dva zápasy, které potřebujeme vyhrát.