13.Kolo Okresní soutěže mladších žáků

Dne 24.4.2016  se konalo 13.kolo mladších žáků. Tentokrát se naše týmy utkali s týmy Hatí a Božic.

Sestava výsledky a hodnocení utkání

FK ZNOJMO  :  HATĚ   10 – 2 (4-1)  góly:  Kopr 4 ,Veselý 3,Bernát,Šereda,Zálešák

Sestava : Prycl,Kopr,Veselý,Bernát,Zálešák,Šereda,Schwarz,Tejkal,Mareček,Balada

Do tohoto utkání hráči nastoupily s velkým nasazením,což bylo vidět hned v začátku zápasu.Odehrával se krásný fotbal,plný gólových akcí.I přes nepřízeň chladného počasí,si náš tým vedl velice dobře.Po prvním poločase jsme vedli 4: 1.Do druhého poločasu jsme nastoupily se stejnou přesností přihrávek.Byli vidět vynikající akce s dalšími krásnými góly.Výborně si vedla i obrana a pochválit musíme i gólmana  Martina Prycla,který skvěle zachytal.Dnes se střelecky vedlo Tomášovi Koprovi a Martinovi Veselému.Pochvalu si ,ale zaslouží úplně celý tým za krásný zápas,který ocenily i fanoušci.

Trenér Pavel Kučma ,vedoucí týmu Jiřina Veselá

FK ZNOJMO ORANŽOVÝ :  BOŽICE   2 – 0 (1-0)

Sestava : Peřinka ,Janda ,Lichevník,Dvořák,Zezula,Hellinger,Texlová,Vojta Vojtěch,Popelka,Phan Philip

Po zodpovědném a bojovném výkonu naše mužstvo zaslouženě vyhrálo.Dnes celý tým bojoval a musíme je za to velmi pochválit.Branky vstřelil v prvním poločase náš kapitán Tadeáš Lichevník a ve druhém poločase Lukáš Janda.V tomto utkání nastoupil poprvé Vojta Vojtěch,který odehrál velmi kvalitní hru a  byl dnes nejlepším hráčem na hřišti.V brance zastoupil našeho zraněného brankáře Martin Peřinka,který nás svými zákroky několikrát podržel.Děkujeme našim hráčům za jejich přítup k zápasu .Rodičům a všem divákům za podporu.

Trenér : Petr Železný, Pavel Kučma,vedoucí týmu Lucie Lichevníková

Dnes oba naše týmy předvedli že hrají srdcem a s radostí.Vítězný pokřik si všichni hráči jako jeden tým užily  :-).