22.kolo FK Znojmo starší dorost – Medlánky 2-5 (0-3)

Góly - Németh P.-2x

Fiala O. – Šrámek O.Bastl L. Krejčí P. Lehotský V. – Raška V. Blažíček J. Burda J. Pěnkava T. – Németh P. Krejčí M.

Náhradníci: Moravec Z. Jaroš J. Trochta O.

Další utkání KP jsme přivítali mužstvo Medlánek. Sestava se nám dnes doplnila o dva hráče, kteří hrávají již za muže. Ale i nadále jsme byli bez pěti hráčů – nemoc, zranění. Tenot zápas jsme vůbec nehráli špatně byla vidět kombinace i zakončení. První půle sice skončila tři nula, ale i my měli velké šance na skórování, ale nedokázali je proměnit. Do druhé půli jsme šli se změnami v sestavě a bylo to znát hlavně polovinu druhé půle jsme soupeře nepustili na naší polovinu. Vytvořili si hned několik šancí, ale bud měli smůlu nebo nám v gólu stála tyč – břevno.

Hlavní důsledek je však v netrénovanosti hráčů. Jinak výkon byl o dost lepší než v předchozích zápasech.

ŘEKL PO UTKÁNÍ: LATTNER JAN