Sestava a hodnocení

Kotáb - Dufek, Železný P., Slabý, Benda, Fryš, Procházka, Morkus, Balík, Németh, Vašíček.

Náhradníci: Wrana, Kolařík, Pavlík, Samek, Neumann.

Řekli po utkání trenéři: Železný M., Kalina.

Na tohle vítězství jsme se hodně nadřeli. Kvalitní a mladý tým z Višňového nás na začátku zápasu hodně zaskočil. Do 35. minuty byly hosté jasně lepším týmem a poločas vyhráli zaslouženě 1:0. Naši hráči tohoto soupeře podcenili a trvalo nám hodně dlouho než jsme se dostali do zápasu. Pomohla nám k tomu přestávka a v druhém poločase po několika změnách v sestavě jsme začali hrát to na co jsme doma zvyklí. Vyrovnávací branku vstřelil Martin Vašíček a vítezný gól na 2:1 si hosté dali sami. Závěr utkání byl ještě napínavý, protože naši hráči nedokázali využít nabídnuté šance. V poslední minutě kopala Višňová ještě 3 rohy. Nakonec všechny body zůstali doma a toto vítězství nás posunulo na 3. místo tabulky. Dnes nejlepším hráčem byl náš brankář Tomáš Kotáb, který nás hlavně v závěru utkání svými zákroky několikrát podržel. Dále bychom ještě vyzdvhli výkon Martina Vašíčka, autora vyrovnávací branky a Michala Neumanna, který nastoupil na druhý poločas a měl velkou zásluhu na našem obratu.

Další zápas zajíždíme na hřiště Únanova. Utkání se hraje v neděli 11.10 v 14:00.