logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

9.kolo FK Znojmo A – Višňové 2:1 (0:1)

Góly – Vašíček, Vlastní,

Sestava a hodnocení

Kotáb - Dufek, Železný P., Slabý, Benda, Fryš, Procházka, Morkus, Balík, Németh, Vašíček.

Náhradníci: Wrana, Kolařík, Pavlík, Samek, Neumann.

Řekli po utkání trenéři: Železný M., Kalina.

Na tohle vítězství jsme se hodně nadřeli. Kvalitní a mladý tým z Višňového nás na začátku zápasu hodně zaskočil. Do 35. minuty byly hosté jasně lepším týmem a poločas vyhráli zaslouženě 1:0. Naši hráči tohoto soupeře podcenili a trvalo nám hodně dlouho než jsme se dostali do zápasu. Pomohla nám k tomu přestávka a v druhém poločase po několika změnách v sestavě jsme začali hrát to na co jsme doma zvyklí. Vyrovnávací branku vstřelil Martin Vašíček a vítezný gól na 2:1 si hosté dali sami. Závěr utkání byl ještě napínavý, protože naši hráči nedokázali využít nabídnuté šance. V poslední minutě kopala Višňová ještě 3 rohy. Nakonec všechny body zůstali doma a toto vítězství nás posunulo na 3. místo tabulky. Dnes nejlepším hráčem byl náš brankář Tomáš Kotáb, který nás hlavně v závěru utkání svými zákroky několikrát podržel. Dále bychom ještě vyzdvhli výkon Martina Vašíčka, autora vyrovnávací branky a Michala Neumanna, který nastoupil na druhý poločas a měl velkou zásluhu na našem obratu.

Další zápas zajíždíme na hřiště Únanova. Utkání se hraje v neděli 11.10 v 14:00.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři