logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Previous Next

5. kolo Tatran Šatov - FK Znojmo A 2:4 (2:3)

Góly - Balík 2x, Fryš, Wrana,
Sestava a hodnocení utkání:

Kotáb-Kafka, Železný P., Slabý, Benda L., Fryš, Procházka, Dufek, Németh, Balík, Vašíček

Náhradníci: Wrana, Lehocký, Samek M., Gavelčík, Benda M.

Řekli po utkání trenéři : Železný , Kalina

Věděli jsme, že utkání v Šatově bude těžké. Soupeř má v mužstvu několik výborných fotbalistů. My jsme se dnes ukázali jako parta, která věděla, že pokud chceme uspět tak musíme bojovat a sáhnou si na až dno svých sil. Dnes to bylo vyloženě vydřené vítězství. V prvním poločasu jsme hráli pěkný kombinační fotbal a vyhráli jsme ho 3:1. První gól dal Mára Balík po pěkné akci z pravé strany od Martina Fryše. Domácí ale za chvíli srovnali stav na 1:1. Opět jsme šli do vedení a to zásluhou Martina Fryše, který po centru od Jacka skóroval hlavou. Třetí gól přidal s velkým přehledem Mára Balík po luxusní uličce od Martina Vašíčka. Bohužel jsme ještě na konci poločasu inkasovali gól na 2:3. V kabině jsme si řekli, že musíme zodpovědně bránit a hrát na breaky a pokusit se přidat další gól. Nakonec se nám to povedlo v 85. minutě po induividualní akci Michala Wrany, který si vzal míč na naší polovině hřiště a svým sólem rozhodl toto utkání - výborně Wranič. Pro domácí tým je výsledek zápasu krutý, protože zápas to byl vyrovnaný a remíza by byla spravedlivá. Dnes nejlepšími hráči našeho týmu byli brankář Kotáb a stopeři Pidra a Pavel Slabý, který se celý zápas staral osobně o nejlepšího střelce Šatova. Pak se dá ještě vyzdvihnout výkon mladého Michala Wrany, který do zápasu nastoupil v 55. minutě a rozhodně byl pro domací tým velkou hrozbou. Velké poděkování ještě patří klukům z C týmu (Gavoš, Sam M., Bendík st.), kteří zkušeně zvládli závěr tohoto utkání a hlavně si přenesli pohodu s C týmu do A týmu. Je vidět, že v FK Znojmo spolupráce mezi tými funguje na výbornou a je jedno jestli to je Áčko, Béčko, Céčko a nebo Dorost.

V dalším zápase nás čeká derby proti Jevišovicím. Zápas se hraje v neděli 13.9.2020 v 10:15 na hřišti FK Znojmo.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři