3.kolo Pohořelice - FK Znojmo A 3:0 (2:0)

Sestava a hodnocení utkání

Kotáb -Kafka, Fryš, Slabý, Benda, Lehocký, Procházka, Karpiš, Balík, Dufek, Németh.

Náhradníci: Vystrčil, Železný ml., Morkus, Wrana, Kubále.

Řekl po utkání trenér : Milan Železný

S výkonem našeho mužstva jsem spokojen i když jsme prohráli 3:0. Do Pohořelic jsme přijeli bez zkušených hráčů Martina Vašíčka a Petra Železného. Sehráli jsme kvalitní zápas s nejlepším mužstvem soutěže. Škoda,že jsme dostali brzy první gol. Druhý gol dali domácí z rohového kopu. Na konci poločasu měl šanci snížit na 1:2 Michal Wrana, ale jeho střela těsně minula bránu. Domácí byli v prvním poločase jasně lepším týmem. Druhý poločas byl z naší strany už vyrovnaný, ale bohužel jsme si vytvořili málo šancí na skorování. Mrzet nás může gol na 3:0 protože hosté už hráli bez vyloučeného hráče. Nejlepšími hráči našeho mužstva byli Pavel Slabý a Martin Fryš.

Další utkání našeho mužstva se koná v neděli 30.8.2020 v 10.15hod. a soupeřem bude mužstvo ze Střelic.