Dívčí fotbalový tým FK ZNOJMO ovládl turnaj Hodonín Cup 2020

V sobotu 6.6.2020 se děvčata z FK Znojmo zúčastnily turnaje  v Hodoníně. Do turnaje byly přihlášeny  dva týmy starší roč.2008 a mladší a kategorie mladší roč. 2010 a mladší. Starší děvčata se celým turnajem probojovala bez jediné porážka a ovládla celý turnaj. Vybojovaly krásné 1.místo. Navíc nejlepší gólmankou turnaje  byla vyhlášena naše gólmanka Julie Lavingrová.

Výsledky

Fk Znojmo: Líšeň 12:0  Góly: Veselá 4 , Urbánková , Šišláková , Piscová ,Langmannová 2 , Klásková, Doválelová.

Fk Znojmo : Kotvrdovice  7:0  Góly: Šišláková 2 ,Piscová 2 , Veselá , Urbánková , Doválelová.

Fk Znojmo : Hodonín   8:0  Góly: Piscová 2 , Doválelová , Langmannová , Urbánková , Veselá 2 , Klásková , Čechová.

Fk Znojmo : Baník  4:3  Góly: Veselá 2 , Šišláková 2.

Fk Znojmo : Frýdek Místek  10:0  Góly: Veselá , Doválelová 3 , Košická , Langmannová , Klásková , Piscová , Kapaňová , Lavingrová.

Fk Znojmo : Bratislava  6:2  Góly: Šišláková 2, Piscová , Klásková , Veselá 2.

Mladší kategorie dívek se umístila na krásném 6. místě.

Děkujeme firmě Vyžrálek Busy za pohodovou cestu tam i zpět !!!!

Velké díky patří i našim fanouškům !!!!!

Starší holky dnes odehrály skvělá utkání  plná skvělých fotbalových akcí a adrenalinu.Úplně nejzajímavější byl zápas s Baníkem.

Mladší děvčata se také poprala o každý míč. Ač některé byly na tak velkém turnaji poprvé , nemají se za co stydět.Nejmladší účastnicí byla Tamarka Garajová ,která prokázala největší bojovnost na hřišti.

Ještě jednou děkujeme rodičům za doprovod hráček