logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2.kolo halové ligy mladších žáků v Ivančicích -dívky

2.kolo halové ligy mladších žáků v Ivančicích -dívky

V  první adventní neděli 1.12.2019  dívčí tým bojoval ve druhém kole halové ligy  v Ivančicích. Děvčata se postupně utkaly s týmy TJ TATRAN STARÝ LÍSKOVEC , IVANČICE ČERVENÁ, OBŘANY.

Sestava,výsledky a hodnocení

 Sestava: Lavingrová- Veselá ,Sáblíková , Urbánková , Kapaňová , Sklenářová ,Čechová , Marečková , Košická.

FK ZNOJMO DÍVKY - TJ TATRAN STARÝ LÍSKOVEC   0:1 

První zápas se odehrával ve vysokém tempu a holky s klukama statečně držely krok a stav 0:0 celých  12 minut zápasu.

Pak jsme ale udělali chybu v rozehrávce a kluci ji trestali gólem. Holky ale nesložily zbraně a bojovali statečně dál ,ale vyrovnat se jim nepodařilo.

FK ZNOJMO DÍVKY - IVANČICE ČERVENÁ    1:5   Gól: Sklenářová

Druhý zápas holky vůbec nezvládly.Ač hráli proti mladším a menším soupeřům,  dělaly spousty chyb. Obrana naprosto nesmyslně pouštěla hráče až k naší bráně . V útoku se prosadila  pouze Tereza Sklenářová ,kdy ji krásnou nahrávkou pobídla nejmladší hráčka Kačka Čechová. Tento zápas byl dnes tím nejhůře odehraným zápasem .

FK ZNOJMO DÍVKY - OBŘANY  2:3   Góly:  Veselá , Sklenářová

Ve třetím zápase holky z počátku hrály skvěle. Skóre  otevřela Janča Veselá ,která svoji střelou dostala náš tým do vedení.

Hra byla velice vyrovnaná a v některých chvílích holky kluky pěkně válcovaly. Pak ale opět přišlo zaváhání v obraně a soupeř vyrovnal na 1:1. Holky ale hrály skvěle a  po krásné akci se trefila Terka Sklenářová  a vy opět vedli 2:1.  Dlouhé minuty jsme drželi skóre na své straně . Pak  ale holky udělaly chybu a soupeř opět vyrovnal.  Zbývali poslední 3 minuty zápasu a holky soupeře tlačily u jejich brány . Několik našich šancí zůstalo nevyužito. V poslední minutě ale opět nastala chyba v rozehrávce kdy holky neudržely míč na svých nohou a soupeř strhl skóre na svoji stranu.

Dnes musíme pochválit naši posilu Karolínu Košickou ,která už dopoledne hrála za přípravku v Brně a pak s velkým přehledem odehrála ještě tři naše zápasy. Výborně dnes odehrála i Kačka Čechová.  V útoku dobře bojovaly naše dvě střelkyně Janča Veselá a Terka Sklenářová. Naopak nás dnes zklamaly obránkyně,které toto kolo nebyly v obvyklé formě.

Za týden nás čeká 3 kolo  a  my se na ně musíme ještě lépe připravit.

Trenéři: Kučma , Veselá , zdravotnice   Škrabalová.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři