5.kolo FK Znojmo dívky -  Šatov  2:0 (1:0)

5.kolo FK Znojmo dívky - Šatov 2:0 (1:0)

Góly: Čaňková Kristýna , Čechová Kateřina

V neděli 22.9.2019 odehráli děvčata 5.kolo v okresní soutěži.Tentokrát přivítaly na domácí půdě tým Šatova.

Sestava a hodnocení utání

Lavingrová - Arndt , Kučerová , Košická , Kapaňová , Čaňková P. , Urbánková , Veselá , Marečková , Čechová ,

Čaňková K. , Sklenářová , Langmannová.

V pátém kole děvčata nastoupila proti týmu  z Šatova.  Tentokrát jsme se museli obejít bez naší kapitánky Báry . Její post převzala její zástupkyně Janča Veselá . Úvod zápasu byl poměrně vyrovnaný.Holky si vytvořily několik šancí na gól ale v zakončení skončily střely v rukou brankáře . Holkám se nedařilo dát si přesnou přihrávku , fyzicky na tom  ale děvčata byly lépe než soupeři .Asi v polovině  prvního poločasu brankář soupeře udělal chybu ,když chytal mimo pokutové území a byl nařízen trestný kop. K míči se postavila  Kristýna Čaňková a s přehledem obstřelila postavenou zeď  z hráčů . Holky tento gól neskutečně  nabudil k ještě lepšímu výkonu . Šancí bylo neskutečně a holky se hodně nadřely . Další gól do konce 1.poločasu nepadl. Po přestávce  holky vstoupily na hřiště s cílem vyhrát dnešní zápas. Po herní stránce byly děvčata lepším týmem , spousty šancí na gól ale nevyužily. Na děvčatech bylo vidět že chtějí konečně vyhrát a na gól se čekalo hodně dlouho. Nakonec se přeci jen zadařilo , kdy Janča Veselá vyvezla míč až před bránu a poslala  krásnou nahrávku  před gólmana  na Katku Čechovou a ta se střelecky nemýlila. Do konce zápasu  se už stav nezměnil. Dnes musíme pochválit v roli stoperky Kristýnu Čaňkovou, která zvládla tento post poprvé na jedničku. V bráně výborně zachytala naše gólmanka  Julča Lavingrová a dnes vychytala první nulu.  Dnes děvčata táhly za jeden provaz a dotáhly zápas do vítězného konce.

Děkujeme rodičům za skvělou podporu na tribuně a za dovoz hráček na zápas !!!!!

Trenéři : Kučma , Veselá , Lavingr , zdravotnice Ludmila Škrabalová.