4.kolo Okresní soutěže starších přípravek

V neděli 15.09.2019 zajížděla starší přípravka FK Znojmo oranžová k dvojzápasu do Mikulovic proti týmu FK Jevišovice/Mikulovice.

Sestava,výsledky a hodnocení

Lavingrová - Arndt, Rolníková, M.Hanzelová, Doválelová, Hesová, Čtveráčková, Reichardtová, Kučerová, Šmerdová, Kuřitková, Nemešová, Horáková

1. zápas  FK Jevišovice - FK Znojmo oranžová 3:1   (gól Zuzka Kučerová)

První poločas tohoto zápasu jsme nebyli aktivní do útoku. V druhé půli zápasu se hra zlepšila a byly k vidění šance na obou stranách. Kluci ze spojeného týmu Jevišovic a Mikulovic byli důraznější v zakončení a zvítězili 3:1. V bráně nám dnes pomohla Julie Lavingrová, když nahradila nemocnou Terku Garčinskou. Ema Čtveráčková si připsala první start v soutěži a nevedla si při debutu vůbec špatně.

1. zápas FK Jevišovice - FK Znojmo oranžová 3:2    (góly Zuzka Kučerová a Klára Rolníková)

Druhý zápas byl z naší strany povedenější, když jsme předváděli pěkný fotbal a kombinační hru. Dostali jsme se do vedení 1:2. Bohužel v průběhu druhého poločasu dostala Amálka Horáková balonem po rychlém odrazu do břicha a nemohla už dále pokračovat ve hře. Samotná koncovka zápasu pro nás byla smolná, nejprve kluci z Jevišovic vyrovnali a krátce před závěrečným hvizdem vstřelenou brankou otočili vítězství na svoji stranu. Holky se dnes nemají za co stydět, předvedly solidní výkon a při troše štěstí by sahaly i po bodech.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček, za přízeň i podporu!