3.Kolo Okresní soutěže starších přípravek

V neděli 8.9. odehrála starší přípravka FK Znojmo - oranžová dva mistrovské zápasy proti týmu Štítar.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava: Garčinská - Kučerová, Hesová,  Doválelová, Šmerdová, Horáková, Rolníková, Hanzelová M., Reichardtová, Nemešová, Kuřitková

1. zápas.: FK Znojmo oranžová - Štítary  3:8

(góly Horáková 2x, Nemešová 1x)

V prvním poločase tohoto zápasu holky držely krok se soupeřem. Druhý poločas se nám nevyvedl a kluci ze Štítar oskočili až na konečné skore 3:8. V útoku dobře zahrála naše letní posila Amálka Horáková, která vstřelila dvě branky. Další branku vstřelila Veronika Nemešová, když se v útoku dobře popasovala se soupeřovou obranou. Pěkné zákroky předvedla v brance Terezka Garčinská, která si určitě na nedostatek příležitostí prokázat své golmanské umění stěžovat nemohla. První zápas za FK Znojmo si připsala v útoku hrající Zuzka Kuřitková, která předvedla sympatický výkon a několik povedených akcí.

1. zápas.: FK Znojmo oranžová - Štítary 8:13

(góly Šmerdová 3x, Doválelová 2x, Rolníková 1x, Kučerová 1x, Horáková 1x)

V úvodu druhého zápasu nám kluci odskočili a holky musely dotahovat. Bojovností a několika pěknými kombinačními akcemi dokázaly skóre zkorigovat až na konečný výsledek 8:13. Díky výborným nahrávkám Amálky Horákové vsítila Eliška Šmerdová hattrick. Další dva góly přidala Terezka Doválelová. Po jednom gólu přidaly Klára Rolníková, Amálka Horáková a Zuzka Kučerová, která dnes odehrála zápas na pravé straně obrany. Dnešní zápasy nám ukázaly, že to holky v této kategorii nebudou mít jednoduché, ale příslibem do budoucna je zlepšená kombinační hra a bojovnost v druhém zápase a ochota poprat se o výsledek i za nepříznivého vývoje zápasu.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček a za podporu.

Trenéři: Šmerda , Kučma.