Dívčí fotbalový kemp

Ve dnech 29.-30.8.2019   se děvčata z našeho klubu zúčastnily fotbalového dvoudenního kempu.

Tentokrát  se na kempu sešlo 23 děvčat  roč. 2006, 2007, 2008, 2009 ,2010, 2011 , pod vedením 4 trenérů a jedné zdravotnice. Holky jsou skvělá parta a podle toho si kemp skvěle užily. Během jednoho dne prošly třemi tréninkovými jednotkami.Na kempu jsme se snažily odstraňovat hlavně  nedostatky , kterých se dopouští děvčata v zápasech. Děvčata si zahrály i soutěžní a dovednostní hry a skvěle se při tom bavily . I když po celé dva dny bylo velmi horké počasí ,holky po celou dobu byly v dobré náladě a kemp si společně moc užily. Nedošlo k žádnému vážnému zranění a o menší se postarala naše skvělá zdravotnička Liduška.Tímto jí moc děkujeme za její pomoc a ošetřování drobných poranění. Na  obědy jsme s děvčaty chodily  do Jídelny Traktorka ,kde nám udělali výborné obědy.

Po skončení kempu děvčata byly oceněny medailemi a sladkostmi.

Děkujeme všem děvčatům za vzorné chování po celou dobu kempu, za jejich výkony a výdrž.

Rodičům děkujeme za spolupráci , že vždy táhnou s námi za jeden provaz !!!!

Jsme jeden tým a jako tým se chováme a hrajeme !!!!

Trenéři: Kučma, Veselá, Lavingr, Šmerda, zdravotnice Škrabalová.