FK Znojmo starší žáci – 1.SC Znojmo r.2007     7:0 ( 3:0)

FK Znojmo starší žáci – 1.SC Znojmo r.2007 7:0 ( 3:0)

Góly – Krontorád Martin 3x, Veselý, Lichevník, Krontorád Marek, Beno,

Ve středu jsme sehráli druhé přípravné utkání. Soupeřem nám byl tentokrát tým SC Znojmo ročník 2007. Zápas se hrál na hřišti v Suchohrdlech u Miroslavi. Z původně domluveného modelového zápasu 3x30 minut jsme museli z důvodu velkého deště sehrát jen 2x30 minut.

Rybníček-, Procházka, Vystrčil, Dyml, Krontorád Marek, Beno, Veselý, Lichevník,Baran, Krontorád Martin, Škubal,        Balada, Adamička,

Zápas byl z obou stran kvalitní škoda jen nepříznivého počasí. Na našich borcích byl patrný věkový rozdíl hlavně v osobních soubojích jeden na jednoho. Soupeř i přes tento handicap byl po technické stránce na velmi dobré úrovni a bylo vidět že né nadarmo se tento tým probojoval do celostátního finále Ondrášovky Cupu ve své kategorii. Radost nám dělá i fakt že v tomto týmu máme tři naše odchovance (Filip Prycl, Vojta Vizingr a Marek Brzobohatý). V utkání jsem byl spokojen s nasazením a přechodovou fází do ofenzívy a s koncovkou.

Trenér Milan Samek