13.kolo FK Znojmo St.žáci – Žijeme hrou 12:0 (5:0)

Gól – Martin Krontorád 4x, Balada 2x, Procházka, Lichevník, Tejkal, Štancl, Rolník, Vystrčil,

Rybníček (8) – Balada (8), Procházka (8), Mareček (8), Dyml (8), -, Lichevník (8), Krontorád Marek (8), Veselý (8), Vystrčil (8), - Krontorád Martin (9), Tejkal (8),

Střídání –  Štancl (7),  Škubal (7), Adamička (7), Rolník (7)

Hodnocení utkání

V posledním podzimním kole jsme opět předvedli velmi kvalitní a zodpovědný výkon. Kluci v posledních zápas hrají opravdu velmi dobře a s chutí, fotbalem se baví. Soupeř se sice snažil hrát zodpovědně a organizovaně ze zadu a zahustit hřiště před vápnem,ale naši borci se rychlou kombinací a přenášením těžiště hry dostávali do šancí, které jsme s přehledem proměňovali. Velmi dobře jsme drželi míč a předváděli kombinace na jeden dva doteky. Dnes se navíc gólově prosadili i hráči širšího kádru za což jsme rádi.

Trenér

Milan Samek, Petr Štancl