12.kolo FK Znojmo dorost - FC Pálava Mikulov 10:1 (6:1)

Góly: Balík 4x, Morkus 2x, Kolařík, Wrana, Rytíř, Neumann

Prycl - Vojtěch, Vystrčil Štěpán(K), Železný Milan, Ondra - Kolařík, Neumann, Gazsio, Morkus - Wrana, Balík

Náhradníci: Buchtela(B), Koňařík, Lichevník Josef, Lustig, Hellinger, Rytíř, Truhlář

V posledním kole podzimní části jsme hostili tým z Mikulova, který pronásleduje nedostatek hráčů jak vlivem marodky tak nezájmem jejich hráčů. Na hře to bylo znát hned od začátku zápasu po zahrávání dvou našich rohu to bylo 2:0. Nuda však nebyla Milda Železný zahrál malou domů takovou dělovkou, že nedal našemu brankáři Pryclikovi šanci a tribunu společně s rozhodčím roztleskal. S našim týmem to však nezamávalo a do poločasu jsme v pohodě navýšili skóre na 6:1 a hru měli prakticky pod kontrolou. Druhá půle měla podobný charakter soupeř nás dnes donutil hrát jen na půl plynu, přesto si odvezl magickou desítku a mohlo být ještě hůř, některé věci se dali řešit daleko lépe. Celkově s podzimní části musíme být spokojeni jak s přístupem hráčů k tréninkové morálce tak předvedenou hrou v jednotlivých zápasech. Jen zápas v Prosiměřicích se nepovedl, tam nás domácí přejeli. Náš tým si svými výkony připsal do tabulky 25 bodů což nás po podzimu posunulo na průběžné třetí místo. To je fajn, ale více než tato pozice nás těší, že na náš fotbal se dalo koukat a na to budeme chtít na jaře navázat. Tým táhli zkušení borci a s mladíky postupně vytvořili skvělou partu jak na hřišti tak v kabině, bez toho se kvalitní fotbal hrát nedá a proto jsme hrdí na náš tým FK ZNOJMO - dorost.

Trenéři: Kubále, Prycl, Rytíř