Goly: Železný P. 2, Bálka 2, Kalina, Kubále, Pěnkava.

Sestava a hodnocení

Čech- Pevný, Paseka, Kalina, Škubal- Lehocký, Bálka, Samek, Pěnkava- Kubále, Gavelčík.

Náhradníci: Servít, Mossmer, Blažíček, Pavlíček, Železný P.

Poslední podzimní zápas jsme přivítali na našem hřišti Práče.Chtěli jsme dnes vyhrát za každou cenu a trenér Kalimero pro to udělal maximum.Nejenže určil taktiku i sestavu,ale postavil i sebe na post stopera(aby mohl lépe dirigovat tým). Bylo správné rozhodnutí.První poločas jsme vyhráli 3:0.Nutno dodat že soupeř měl nějaké šance,ale neskóroval.Za tohoto stavu jsme polevili a závěr první půle a začátek druhé byl naší slabší fází utkání.Práče toho využili a snížili na 3:1.Potom jsme ale vzali taktovku opět do svých rukou.Vstřelili jsme další 4 branky a deklasovali tak soupeře vysoko 7:1. Práče dnes neodehráli vůbec špatné utkání,ale my jsme prostě byli někde úplně jinde.