logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

11.kolo FK Znojmo B - Sokol Dobšice B 3:4 (0:1)

Góly - Kubále D. Benda L. Paseka J.

Sestava a hodnocení utkání

 

Kotáb T. - Paseka J. Mossmer M. Pavlíček J. Pěnkava T. Blažíček J. Neumann M. Pavlík R. Bálka M. Servit Š. Pevný R.

Náhradníci: Benda L. Kubále D. Wrana M. Kolařík D. Németh P.

K dalšímu mistrovskému utkání jsme na domácím hřišti přivítali v derby mužstvo Dobšic. Toto utkání se nám ze začátku herně povedlo, ale opět vytvořené šance nedokážeme proměnit. Místo abychom vedli a měli náskok tak po jedné šanci soupeře inkasujeme a prohráváme. Z naší strany byl první poločas od bojovaný a velmi dobře vedený co se týká taktiky.

Do druhé půle jsme udělali jednu změnu. Hra nebyla opět špatná, ale naše školácké chyby s vedoucím týmem tabulky nás stojí síly a vzápětí inkasujeme. Soupeř utekl na rozdíl čtyř branek. Za tohoto stavu jsme pustili na hřiště celou lavičku. Důležité že kluci nesložili zbraně a dál bojovali. Postupně jsme začali náskok snižovat. V rozmezí deseti minut jsme stav dotáhli na rozdíl jedné branky. V závěru jsme měli tlak, a několik nebezpečných závarů na vyrovnání, ale  bohužel chybělo trochu štěstí. Škoda.

Řekli po utkání: KALINA LUKÁŠ - ŽELEZNÝ MILAN

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři