8.kolo FK Znojmo B - Jezeřany – Maršovice 5:0 (1:0)

Góly - Bálka M.Holzbauer V.Kubále D.Németh P.Pevný R.

Kotáb T. - Paseka J., Adámek M., Mossmer M., Pavlík R., Blažíček J., Černý D., Bálka M., Dufek J., Pavlíček J., Pevný R.

Náhradníci: Kubále D., Kalina L., Holzbauer V., Németh P.

K domácímu utkání jsme nastoupili proti týmu Jezeřan. Oproti minulému utkání bylo znát že soupeř není tak kvalitní jak v minulém kole. Utkání jsme nezačali dobře na kopačkách našich hráčů byla znát nervozita a moc jsme kazili přihrávky a celkově jsme byli nervozní. Postupem času jsme se zlepšovali a i kombinace se nám dařili ale i s velkých šancí jsme se nedokázali prosadit. Až v úplném  závěru první půle jsme se prosadili z pokutového kopu. A tímto jsme vyhráli první poločas.

Do druhé půle jsme udělali jednu změnu v sestavě. Hra se zlepšila i pohyb našich hráčů ale šance jsme opět nedokázali proměnit. Tímto jsme opět šáhli do sestavy a poslali tam lavičku. A byl to dobrý tah všichni tři se v druhé půli dokázali prosadit a tím navýšit stav v náš prospěch. Soupeři v této fázi docházeli síly a my už jsme měli zápas ve svých rukou. V závěru zápasu jsme se dokázali ještě jednou prosadit a uzavřít tak konečný stav utkání.

Co říci závěrem nebyl to od nás dobrý výkon ale body jsou doma a my se musíme s této špatné hry poučit.

Řekli po utkání: KALINA LUKÁŠ - ŽELEZNÝ MILAN