13.kolo FK Znojmo A - TJ Přímětice A 3:3 (0:1)

Góly -  Kafka J.Vašíček M.Kubále D.

Sestava a hodnocení

Vítámvás L. - Adámek M.Štava P.Kafka J.Procházka M.Lehotský V.Černý D.Železný P.Vašíček M.Slabý P.Krejčí M.

Náhradníci: Morkus V., Kubále D., Németh P.,Balík M., Rehberger T.,

K dalšímu domácímu utkání jsme přivítali v derby mužstvo Přímětic. V tomto utkání jsme nastoupili skoro ve stejné sestavě jak zápas předešlí, jediná změna kvůli zranění nám nenastoupil Samek Milan. Od první minuty bylo vidět že přijelo mužstvo z první poloviny tabulky a soupeř na jiné úrovni jak soupeř minulý. I když nemůžeme říct že jsme neměli nasazení ale vázla nám kombinace a přesnost v konečné přihrávce. Soupeř hrál jednoduše na dlouhé balony za naši obranu a my toto nestíhaly pokrýt. Přistupovali jsme pozdě k hráčům a nechali střed hřiště prázdný. Trest přišel když po naší chybě a zbytečnému faulu v pokutovém území soupeř kopal pokutový kop, který proměnil. A tímto stavem skončil první poločas. V kabině jsme vše probrali a udělali dvě změny v sestavě. Do zápasu jsme pustili mladé hráče. A druhý poločas z naší strany začal velmi dobře v pohybu rozehře kombinaci a bylo nás plné hřiště. Měli i šance ale ta naše koncovka. Tlak sílil a my se dočkali vyrovnávací branky. Ale abychom po vstřelené brance hráli dál tak se bojíme a přišel opět trest a soupeř opět vedl. Důležité že jsme hráli dál a během několika minut vyrovnali. Opět jsme si zbytečně komplikovali situace v našem pokutovém území a po rohovém kopu soupeř šel opět do vedení. Došlo k dalšímu střídání a to se nám vyplatilo kdy po šesti minutách jsme kopali trestný kop a krásnou střelou se trefil střídající hráč KUBÁLE DANIEL a srovnal na konečný nerozhodný stav. Co říci závěrem i když jsme třikrát prohrávali tak jsme to nepoložili a hráli dále. Z našeho pohledu je bod pro nás cenný. Poděkování celé kabině.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: ŽELEZNÝ MILAN - KALINA LUKÁŠ