logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

6. kolo FK Znojmo A - Svratka Brno ,,B" 2:1 (0:0)

Góly – Procházka, Samek M.,

Sestava a  hodnocení utkání

Kotáb - Šťáva, Rehberger, Kafka, Slabý, Krejčí, Procházka, Balík, Németh, Železný P., Vašíček.

Náhradníci: Morkus, Wrana, Samek M., Pěnkava, Bálka.

Řekli po utkání: Milan Železný a Jan Lattner

Dnes to byla naše první výhra v domácím prostředí. Kvalitní soupeř z Brna nám nic nedaroval. Hosté, hlavně v prvním poločase ukazovali svojí herní kvalitu a byli lepším týmem. První poločas skončil bezbrankovou remízou. V druhém poločase se naše mužstvo dostalo do tempa a vytvářeli jsme si šance a hosty jsme nepouštěli do žádných velkých šancí. V 75. minutě přišla jediná chyba našeho brankáře, který pouštěl balon do zámezí a bohužel hostující útočník mu ho šikovně sebral a trefil se parádně z brankové čáry do gólu. Po tomto inkasovaném gólu jsme naštěstí za 2. minuty vyrovnali, kdy Prochecovu střelu hostující brankář podcenil. Za necelé 4. minuty tj v 81. minute to vzal vše na sebe střídající a zaroveň náš nejzkušenejší hráč Milan Samek. Po Prochecově akci se dostal míč k Samovi, který nechytatelnou střelou pohotově zakončil a všechny body zůstali doma. Je to pro nás důležité vítězství a dobré povzbuzení do dalších zápasů. Tento zápas se povedl celé naší obraně, v které vyčníval náš stoper Tom Rehberger. Dobře zahrál i náš nový hráč Pavel Slabý ale bohužel musel v 60. minutě střídat kvůli zranění. V zápase se ještě dařilo Michalovi Krejčímu a v druhém poločasu dobře zahráli mladíci Michal Wrana a Vašek Morkus, kteří naší hru oživili. Samozřejmě největší podíl na úspěchu našeho mužstva měl MilanSamek, který nám vystřelil svým gólem všechny tři body.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři