logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2.kolo Višňové - FK Znojmo A 1:4 (0:2)

Góly – Németh 2x, procházka, Samek

Sestava a hodnocení utkání

 

Vítamvás - Pevný, Šťáva, Škubal, Bálka, Balík, Krejčí, Procházka, Dufek, Németh, Železný P.

Náhradníci: Lehocký, Morkus, Samek, Kalina, Pavlík.

Řekli po utkání trenéři : Železný M, Kalina L

Důležité vítězství pro naše mužstvo. Po prohraném domácím zápase se kluci otřepali a zaslouženě jsme si odvezli všechny body. Proti mladému týmu z Višnového jsme měli hodně gólových příležitostí. První poločas jsme vyhráli 2:0, když se trefil dvakrát Peťa Németh. Hlavně první gól dával do prazdné branky po pěkné akci a zpětné nahrávce od Marka Balíka. Ještě jsme měli několik příležitostí, ale bohužel jsme je neproměnili. Druhý poločas se domací tým zlepšil a dostával se také do gólových příležitostí. Na 1:2 domácí snížili z přímého volného kopu, když Luboš střelu vyrazil a soupeřův útočník tuto příležitost dorazil do naší brány. Důležité bylo, že za 2 min. to vzal na sebe Martin Procházka a nechytatelnou střelou zvýšil na 3:1. Zbytek zápasu už jsme si pohlídali a na konci ještě upravil konečný výsledek na 4:1 náš nejzkušenější hráč Milan Samek. Gratulejeme klukům ke třem bodům ale je potřeba tento dobrý výkon potvrdit i v domácím utkání v sobotu proti Únanovu.

Dnes zaslouží pochvalu všichni hráči včetně náhradníků a zdravotníka Jacka, ale dva z nich bychom určitě vyzvedli. Martin Procházka a Petr Železný patřili k rozdílovým hráčům našeho týmu.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři