21.kolo Božice – FK Znojmo B 1:2 (0:1)

Branky: 84´ Ležák Pavel – 18´ Dušek, 48´ Poláček

Sestavy a hodnocení utkání                                             Napsali na stránkách soupeře

Božice:

Bačo – Šob, Chrenovský, Vávra, Pavelčík, Švejdík, Gabrhel (22´ Procházka), Kudlička, Ležák Patrik (78´ Maruštík), Ležák Pavel, Jandásek

FK Znojmo B:

Kotáb – Kafka Jakub, Poláček, Veselý – Dušek, Adámek, Bálka, Škvařil (78´ Benda) – Németh (83´ Pavlík), Samek (61´ Mössmer), Černý (69´ Rolník)

Jarda Ludvík trenér

Dnes jsme získali velmi cenné, ale naprosto zasloužené vítězství. Věděli jsme, že nás čeká velmi těžký soupeř a to se potvrdilo. Trápila nás přihrávka, často jsme byli nepřesní a domácí toho hned využívali k protiútokům. Když jsme byli na míči, byli jsme jasně lepším týmem a vytvářeli si šance, které jsme bohužel opět zahazovali jako na běžícím pásu, dokonce jsme neproměnili ani penaltu. Zákonitě přišel trest v podobě obdržené branky. Naštěstí jsme soupeře po zbytek zápasu už k naší bráně nepustili. Nasazení a bojovnost dnes byla u mužstva na vysoké úrovni, to jsme zvládli skvěle. Herně se nám tolik nedařilo, ale povedlo se nám to nahradit přístupem a toho si cením.