logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2.kolo minipřípravky na halovém turnaji v Brně

2.kolo minipřípravky na halovém turnaji v Brně

V neděli 25.11. zajížděla naše minipřipravka na druhé kolo halového turnaje do Brna. Zde se naší benjamínci představili v elitní skupině v zápasech proti Svratce Brno, Ivančicím, Dolním Kounicím a Ořechovu.

Sestava výsledky a hodnocení turnaje

Sestava

Matej Klouda (G) - Kuba Navrkal, Tomáš Střecha, Jáchym Goldmann, Matyáš Kaláb, Matyáš Varga, Eliška Šmerdová,

Zápasy:

FK Znojmo - Svratka 1:7    Gól – Střecha,

FK Znojmo - Ivančice 1:5    Gól – Střecha,

FK Znojmo – Dolní Kounice 7:3  Gól – Střecha 3x, Varga 2x, Goldmann J., Šmerdová,

FK Znojmo - Ořechov 16:3    Gól – Střecha 6x, Varga 3x, Navrkal 3x, Goldmann J. 3x, Šmerdová,

Hodnocení

V dnešním turnaji jsme v prvních dvou utkáních narazily na kvalitní týmy a to se i projevilo na výsledcích. Ve dvou zbývajících naopak dominoval směrem do ofenzívy náš tým. Těsně před turnajem nám vypadli se sestavy dva hráči z důvodu onemocnění. Dnes jsme oproti prvnímu kolu měli v týmu debitující hráče. Matěje Kloudu, který se v brance statečně seznamoval s turnajem a nevedl si vůbec špatně a Eliška Šmerdová, která se taktéž předvedla ve velmi dobrém světle. Kromě dvou branek nastřelila navíc 3x tyč. Dnes všichni bojovali s velkým nasazením a hráli s obrovskou chutí. V obraně tradičně nevypustil jediný souboj Kuba Navrkal a srdnatě bránil naší branku. Střelecky vynikal tradičně Tomáš Střecha (11 gólu). Ve hře byl vidět velmi dobrý výkon Jáchyma Goldmanna, který byl hodně aktivní. Své střelecké umění a statečnost v osobních soubojích ukázal Matyáš Varga (5 gólů). Bojovný a sympatický výkon předvedl Matyáš Kaláb. Ten v posledním zápase hned v prvním střídání utrpěl nešťastný úder do nosu a k utkání už nenašel chuť nastoupit.

Všem dnešním aktérům musím poděkovat za předvedené výkony. Všem rodičům za podporu a fandění podobu celého turnaje.

Trenéři Milan Samek a Karel Střecha

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři