logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Previous Next

Mladší přípravka na turnaji v Šanově

V neděli 25.2.2018 se konal turnaj OFS v Šanově. Na turnaji jsme měli dva týmy mladší přípravky. Dopoledne skončil tým vedený trenérem Tomášem Jedličkou na pátém místě. V odpolední skupině skončil tým vedený Leošem Ludvíkem na druhém místě.

Sestava, výsledky a hodnocení našich týmů

Sestava

Ludvík Matyáš - Varga Patrik, Szabo Tobiáš, Kaidl Tobiáš, Kubále Daniel, Malačka Vojtěch, Vašíček Nicolas, Střecha Tomáš.

Výsledky

FK Znojmo - Mor. Krumlov - 2:2 Góly: Vašíček, Kubále

FK Znojmo - SC. Znojmo - 2:2 Góly: Vašíček 2

FK Znojmo - Miroslav - 10:0 Góly: Kubále 3, Varga 3, Vašíček 2, Malačka 2

FK Znojmo - Jaroslavice - 4:1 Góly: Vašíček 2, Kubále, Varga

FK Znojmo - Blížkovice - 4:0 Góly: Vašíček, Kubále, Malačka, Varga

Hodnotit tento turnaj lze pozitivně. Ani jednou jsme v turnaji neprohráli, zvláště první dva zápasy byly velmi kvalitní a vyrovnané. Mužstvo bylo namícháno z několika ročníků ( 2009 - 2011 ) a ani ten nejmladší člen týmu nebyl jen do počtu, ale pečlivě si plnil svoji úlohu. Opory týmu Niky a Páťa splnili očekávání a dodávali týmu vysokou kvalitu a přehled ve hře. Dan se také dokázal několikrát prosadit a těžil z dobré souhry s Nikym, ale těch gólů mohlo být i více nebýt jeho zbrklosti v předbrankovém prostoru. Vojta s Tobíkem Kaidlem dobře

zastavovali útoky soupeřů a snažili se dobře podporovat náš útok. Benjamínci Tobiáš Szabo a Tomášek se neúnavně rvali s obranou soupeře, napadali rozehrávku a nic nevypustili. Děkuji všem hráčům za dobrou reprezentaci našeho klubu a gratuluji jim k celkovému 2. místu na turnaji, za což zaslouženě dostali stříbrné medaile.

Trenéři Leoš Ludvík, Karel Střecha

Dopolední skupina

Sestava

Michal Plavec- Matyaš Jedlička, Matěj Vizingr, Tomáš Chrásta, Lukáš Drozd, Adam Kratochvíl, Filip Kratochvíl,

Výsledky dopoledního turnaje FK ZNOJMO :

FK ZNOJMO - OFS ZNOJMO DÍVKY 0:3

FK ZNOJMO - BŘEŽANY 3:0

FK ZNOJMO - TASOVICE 0:3

FK ZNOJMO - ŠANOV 1:3

FK ZNOJMO - HRÁDEK 1:3

Všichni kluci zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost v dnešním turnaji. Dnes střelecky vynikal Lukáš Drozd, který obstaral většinu našich gólů. V brance držel náš tým výbornými zákroky Michal Plavec. Do střelecké listiny se zapsal i Filip Kratochvíl benjamínek týmu (roč. 2011).

Trenér Tomáš Jedlička

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři