logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

1.kolo zimní halové ligy minipřípravek na turnaji v Brně

1.kolo zimní halové ligy minipřípravek na turnaji v Brně

V neděli 5.11. začala zimní halová liga Lokomotivy Brno pro naši minipřípravku ročník 2011a mladší. V prvním kole jsme sehráli tři utkání se Spartou Brno, Ořechovem a Mor. Slávii Brno.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Sestava

Filip Zóna, - Kratochvíl Filip, Kratochvíl Adam, Střecha Tomáš, Dominik Čada, Goldman Petr, Goldman Jakub, Matyáš Varga, Lukáš Fendrich,

Výsledky

Sparta Brno – FK Znojmo 4:1               Gól - Filip Kratochvíl,

Ořechov – FK Znojmo 4:0

Mor. Slávie Brno – FK Znojmo 3:2        Gól - Filip Zóna, Matyáš Varga,

Hodnocení turnaje

Dnešní turnaj se nám výsledkově moc nevydařil, ovšem to není vůbec podstatné. Měli jsme zde na turnaji velmi mladý tým většině hráčů bylo teprve 5 let a většina z nich (5 hráčů) zde odehráli svůj první halový turnaj v životě. Pozitivní je že jsme dokázali vsítit tři góly. Jeden z těchto gólů vsítil právě 5 –ti letý bojovný benjamínek Matyáš Varga. Druhou branku dal náš gólman Filip Zóna, který už patří mezi zkušenější hráče a má za sebou už několik utkání jak v brance, tak v poli tomu se povedlo udělal průnik přes celé hřiště a vsítil branku. Třetí gól vsítil obránce Filip Kratochvíl pohotovou střelou k tyči. Všichni ostatní hráči jako Jakub a Petr Goldmanovi, Dominik Čada, Tomáš Střecha a Adam Kratochvíl se snažili ze všech sil a sváděli osobní souboje v boji o míč a bylo super, že se nikdo nebál soupeře houževnatě se snažili dotlačit míč do soupeřovi branky včetně našeho nejmenšího hráče Lukáše Fendricha.

Všichni přítomní rodiče skvěle fandili a povzbuzovali náš tým za což jim patří dík.

Trenéři Milan Samek, Karel Střecha,

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři