logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2.kolo Okresní soutěže mladší přípravky

V sobotu 2.9.2017 pokračovala 2. kolem okresní soutěž mladší přípravky. Naše dva týmy tentokrát zajížděly do Moravského Krumlova, kde se postupně utkaly s domácím týmem a týmem 1.SC Znojmo.

Sestava, výsledky, hodnocení

Sestava žlutý tým

Ludvík Matyáš - Samek Milan, Sekula Adam, Varga Patrik, Vašíček Nicolas, Železný David, Železná Natálie, Kubále Daniel.

Výsledky

FK Znojmo - 1.SC Znojmo 10:6    Góly: Železný 6, Vašíček 4

FK Znojmo - Mor. Krumlov 15:7    Góly: Vašíček 5, Kubále 4, Varga 3, Železný, Sekula, Železná.

Oba dva zápasy jsme zvládli s přehledem. V prvním utkání náš tým táhly opory Dava s Nikym, kteří vsítili všechny naše góly. Předvedli několik pěkných akcí do prázdné brány. Dopředu hráli na jedničku, ale dozadu to dnes bylo trochu horší, obzvláště v přístupu k hráči, který měl míč. V druhém utkání se střelecky prosadili i ostatní hráči týmu. Střelecky vynikl Dan Kubále, kterému gólovky svojí hrou vypracovala dobře hrající Natálka. Dan je rozený zakončovatel, ale ještě musí zapracovat na mezihře a postavení při hře. Zkušeně si vzadu počínal Patrik, který několik svých průniků z obrany zakončil gólem. Milan a Adam si dobře plnili své obranné povinnosti a několikrát dobře podpořili útočnou řadu.

Trenéři Leoš Ludvík, Soňa Samková

Tým bílá

Sestava tým bílá

Plavec Michal,- Jakeš Oliver, Vyorálek Robin, Kaidl Tobik, Brzobohatý Oliver, Chalupník Tobiaš, Chaloupka Dominik,

Výsledky

FK Znojmo - Mor. Krumlov 6:2   Góly: Chaloupka 3x, Brzobohatý 2x, Chalupník

FK Znojmo - 1.SC Znojmo 4:16     Góly: Chaloupka 2x, Jakeš, Chalupník

První utkání jsme herně i výsledkově zvládli kluci bojovali a utkání přivedli do vítězného konce. Ve druhém utkání nám nevyšel úvod zápasu a v prvních pěti minutách jsme inkasovali 5 gólů. Druhá půle už byla herně i výsledkově daleko lepší. Tento tým i přes to že měl dnes v sestavě více hráčů ročníku 2010 a mladší se herně neztratil, což je velmi pozitivní.

Trenéři Milan Samek, Luboš Kaidl,

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři