logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

15.kolo SK Vojkovice - FK Znojmo st.žáci 5:0 (4:0)

Sestava a hodnocení

Prycl M.,Kučma,Lichevník,Hellinger,Fukal,Rytíř,Čopf,Lustig,Gazsio,Hýbler,Morkus,Pintera,Duhajská,Tejkal,

Dnešní zápas se nám vůbec nepovedl.Od začátku utkání nás soupeř dostával pod tlak a obrana chybovala někdy až neuvěřitelně. V 17. minutě jsme si ještě nestačili pořádně přihrát a už jsme prohrávali 0:4. Obrana dnes herní situace řešila špatně ,ale ostatní hráči si musí uvědomit, že někdo útočníkům soupeře ty balony připravoval a to jsme také trestuhodně nezachytávali, chvílemi to vypadalo, že naši hráči se vidí poprvé. Po přestávce jsme trochu přidali na důrazu, ale fotbalovosti bylo pramálo, nějaké šance jsme si vytvořily, ale oproti jiným zápasům bída. Soupeř nás předčil ve všech činnostech !!!!! a zaslouženě vyhrál, ke konci zápasu kdy to vypadalo, že již uhrajeme aspoň poločasovou remízu soupeř dokonal naše trápení 0:5. Dnes nelze nic ani nikoho pochválit, pořádný palec dolů. Na příští týden se musíme připravit, čeká nás vedoucí tým soutěže a to musíme hodně přidat tento ostudný výkon by stačil leda tak na SK Kopyta.

Trenéři:Hellinger,Rytíř,

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři