12.kolo Sparta Brno B - FK Znojmo st.žáci 1:3 (1:2)

Góly: Lustig,Morkus,Peřinka

Prycl M.,Kučma,Lichevník J.,Hellinger,Fukal,Rytíř,Čopf,Gazcio,Hýbler,Lustig,Morkus,Peřinka,

Pintera,Vojtěch,Texlová,Duhajská,

Dnes jsme zajížděli na utkání se soupeřem který měl stejně bodů v tabulce a hned od začátku bylo znát , že zápas bude vyrovnaný.V úvodu zápasu jsme neproměnily dobrou šanci a soupeř nás hned poté z prvního rohového kopu v 6. minutě potrestal brankou. Podařilo se nám bleskově odpovědět a v 7. minutě po střele Peřinky pohotově dorazil míč na 1:1 A. Lustig. Dále se hrálo na obě strany, soupeř měl trochu více ze hry, ale pouze po šestnáctku,mi nedrželi tolik míč přesto jsme si vytvořily několik slibných šancí až se v 29. minutě jedna ujala zásluhou pěkné kombinace mezi J. Čopfem a V. Morkusem ,kdy druhý jmenovaný skóroval. Do kabin jsme šli s vedením 1:2. Po přestávce byl obraz hry podobný soupeř se snažil vyrovnat, náš tým ovšem v 53.minutě zvýšil brankou M.Peřinky na 1:3. Tento výsledek se již nezměnil.Kluky musíme pochválit za velkou bojovnost v závěru utkání, kdy si sáhli až na dno sil. Obrana dnes byla kompaktnější a především kraje dnes zahráli dobře a v druhé půli nedovolili soupeři skórovat. Za zmínku ještě stojí žlutá karta v 12.minutě pro M. Peřinku za nesportovní chování, kdy v závěru utkání jsme ho museli stáhnout ze hry, neboť rozhodčí již hrozil vyloučením. Je škoda ,že Péřa ač výborný talent , fotbalista a rozdílový hráč na sebe musí takto upozorňovat a kazit si tím svůj výkon.

Trenéři: Hellinger,Rytíř,