logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přípravné zápasy starších žáků

V minulém týdnu odehráli naši žáci dva přípravné zápasy, jeden na UT s týmem Jevišovic,druhý na hřišti Sokola Dobšice. V obou utkání jsme se výrazně střelecky prosadili.

Výsledky,sestavy a hodnocení

Jevišovice - FK Znojmo 1:10

Góly:Peřinka 4,Morkus 3,Lustig 2,Fukal

Sestava:

Prycl M.,Kučma,Morkus,Čopf,Lustig,LichevníkJ.,Fukal,Peřinka,Hellinger,Gazcio,Rytíř, Hýbler,Petrů,

 

Sokol Dobšice - FK Znojmo 1:12

Góly: Peřinka 5,Morkus 2,Lustig 2,Petrů 2,Prycl M.,

Sestava:Prycl M.,Kučma,Morkus,Lustig,Lichevnik J.,Fukal,Peřinka,Hellinger,Gazcio,Rytíř,Petrů, Prycl F.,

Hodnocení:

Na utkání v Jevišovicích bylo znát ,že hrajeme po dlouhé době a povrch na UT taky chvílemi dělal hráčům problémy. Vyzkoušeli jsme různé varianty rozestavení hráčů a v průběhu utkání se snažili odstranit nedostatky ve hře. V druhém utkání v Dobšicích již byli hráči daleko živější hra měla větší spád a střelci na sebe nenechali dlouho čekat, především navrátilec Péřa,ale i další hráči se prosadili střelecky a herně ukázali kvalitu a přesvědčili nás , že na jaře budeme opět silný tým! Utkání v Dobšicích se velmi povedlo brankáři Pryclikovi, když v prvním poločase chytil penaltu a po poločasové výměně brankářů s Kučmisem si s chutí zaútočil a vstřelil branku,kdyby své šance proměnil také bratr Filda bylo ještě veseleji, tak někdy příště. Jsme rádi , že hráči k oběma utkáním přistoupili zodpovědně a věříme , že se bude dařit dále.Za týden nás již čeká vedoucí tým soutěže Novosedly.

Trenéři: Hellinger J, Rytíř H,

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři