logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

8.kolo FK Kahan/Zbraslav- FK Znojmo st.žáci 2:6 (0:3)

Góly: Peřinka M. 5 ,Morkus V.,

Sestava a hodnocení utkání
Kučma K., Lichevník J.,Texlová N.,Duhajská V.,Pintera K.,Lustig A.,Čopf j.,Peřinka M.,Gazcio D.,Petrů A.,Morkus V.,Rytíř O.,Hybler Š.,Vojtěch V.,Fukal M.,Hellinger J.,

Dnešní zápas se odehrál na náhradním hřišti města Zbýšov z důvodů podmáčeného hřiště domácího týmu. Zápas začal za deštivého počasí a na hře to bylo od začátku znát. Od úvodu jsme měli převahu ,ale dloho jsme se nemohli střelecky prosadit. Soupeři terén vyhovoval a většinou jen odkopával. Zato v bráně měli kvalitu. Co však naši hráči zahodí za šance to by i Mourinho žasnul. V 31. minutě po faulu na Morkuse V.,byl nařízen pokutový kop, který s přehledem proměnil Peřinka M., dále budu psát jen (Péřa), neboť dnes to byl z jeho strany TOP výkon. Soupeř po penaltě polevil v betonové obraně, čehož využil Péřa a v 33. a 34. minutě si vystřílel hattrick za pět minut. Do poločasu jsme šli (0:3) a konečně udrželi vzadu poločasovou nulu. V druhé půli jsme hru na těžkém terénu a za špatného počasí ještě zpřesnili a předvedli další pohledné akce, v 40. minutě z jedné z nich skóroval opět Péřa.Soupeř se již nesnažil tolik bránit ,začal hrát více dobředu a několikrát prověřil naši obranu i s brankářem. V 45. minutě se soupeři podařilo snížit na 1:4 po naši chybě v obraně. Za dalších pět minut tedy v 55. minutě udeřil kdo jiný než Péřa a zvýšil na 1:5,pak si řekl, že gólu už má dost a na šestý nahral V. Morkusovi. Ke konci zápasu jsme trochu stratili koncentraci a soupeři dovolili branku na konečných 2:6. Dnes musíme tým pochválit za kvalitní kolektivní výkon, ten potom dovolí aby vynikl i jednotlivec jako třeba dnes Péřa, ale makat se musí dál jasný !!!!
Trenéři: Rytíř H., Kučma P.,

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři