logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

6. kolo TJ Novosedly - FK Znojmo st.žáci 12:0 (8:0)

Sestava a hodnocení utkání

Kučma K.,Lichevník J., Texlová N., Duhajská V.,Rytíř O.,Peřinka M.,Hellinger J.,Čopf J., Gazcio D.,Vojtěch V., Morkus V., Janda L., Veselý M.,Tejkal I.,Štancl P.,

Tak jak již výsledek napovídá hodnocení bude především negativní. Zohlednit můžeme pouze fakt, že do Novosedel jsme odjížděli oslabení ať již zdúvodů reprezentace hráčů na turnaji OFS, marodkou nebo jinými aktivitami hráčů !!!! v den st.svátku 28.září. Druhý fakt byl, že Novosedly jsou lídrem tabulky a soupeřům pravidelně nadělují kolem bůra na zápas. Zápas jsme rozehráli celkem solidně a přesto ,že bylo vidět hned v úvodu ,kdo bude určovat tempo zápasu prvních 10. minut to šlo.Pak se to však zhroutilo jak domeček z karet a nestačili jsme se na střídačce divit jak jsou naši hráči pouhými diváky. Toto trápení zastavil až poločas (8:0). Po důrazném pohovoru směrem k hráčům, že i přesto když nejsou v naší top sestavě, nemůžeme soupeři dovolit aby si dělali na hřišti co chtěli se výkon zvedl. Po přestávce zlepšili pohyb důraz a další aspekty hry a 25 minut jsme hráli rovinu (0:0). Kluci pochopili , že je jen na nich co soupeři dovolí. S touto pasáží jsme byli spokojeni.Poté se soupeř ještě prosadil brankově a upravil výsledek na dvouciferný. Zbytek hodnocení si necháme do kabiny.Děkujeme hráčům mladších žáků Veselý M.,Tejkal I.,Štancl P., za výpomoc v zápase.Doufáme,že ti hráči co dnes chyběli, do toho v sobotu proti Újezdu dají vše , aby vrátily mančaftu důvěru ,chuť do fotbalu a mohli jsme s hrdostí prohlásit že FK Znojmo st. žáci jsme JEDEN TÝM a vyhrajem dneska.

Trenéři: Rytíř H., Kučma P.,

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři