3.kolo TJ Sokol Pohořelice - FK Znojmo st.žáci 2:2 (1:2)

Branky: 23´Šereda,33´Peřinka,

Sestava a hodnocení
Kučma K., Texlová N., Lichevník J.,Duhajská V.,Peřinka M.,Lustig A., Pintera K.,Čopf J.,Gazcio D.,Šereda D., Petrů A.,Rytíř O.,Vojtěch V.,Fukal M., Hellinger J., Janda L.,

Dnes jsme nastoupili proti velmi silnému a dosud plně bodujícímu soupeři z Pohořelic. Hned úvod zápasu to potvrdil a soupeř nás zatlačil. Postupně se hra začala vyrovnávat a přišly naše první šance. Tentokrát však nebyly šance tak tutové, soupeřova obrana byla opravdu výborná. Přesto v 23.minutě po pěkné kombinaci jsme vstřelili úvodní branku zápasu zásluhou Davida Šeredy.Hra byla dále vyrovnaná, když v 33. minutě po rychlé útočné akci se dostal k dorážce Martin Peřinka a ten se nemýlil 0:2. Už to vypadalo ,že půjdeme do přestávky s dvěma góly náskoku, ale soupeř v 35.minutě snížil na 1:2. Po přestávce jsme byli mírně lepší, za zmínku stojí nastřelené břevno M.Peřinky bezmála z 30 metrů! Soupeř asi 15 minut před koncem přeskupil sestavu a všechny síly vrhl do útoku. Tím pádem začal mít soupeř prostupnější obranu. V 66. a 68. minutě šel David Šereda po výborných pasech 2x sám na branku, gól se mu vstřelit nepodařilo, chybělo trošku fotbalového štěstí. Když už se zdálo, že zápas dovedeme do vítězného konce, rozhodčí signalizoval, že nastaví 2 minuty za naše časté střídání. No a v tu chvíli nastoupilo známé fotbalové rčení (nedáš-dostaneš), soupeři se po centru do vápna tečí podařilo vyrovnat. Hned po rozehře rozhodčí ukončil zápas. Klukům není co vytknout dali do toho vše. Z pohledu trenérů jsme s výkonem týmu proti tak silnému soupeři spokojeni a bod se počítá ,kluci byli sice zklamaní,když je výhra na dosah ,ale v jejich fotbalové kariéře je to posune zase dál. Dnes podal velmi dobrý výkon David Gazcio, herně se vyrovnal zkušeným hráčům, doufejme ,že mu to vydrží. Po delší pauze nastoupil David Šereda a předvedl, že když bude poctivě trénovat bude pro tým přínos.

Trenéři: Rytíř H., Kučma P.,