14.kolo Těšetice - FK Znojmo-C 0:3 ( 0:2)

Góly - Gavoš 2,Vašek Holzbauer.

Sestava komentář k utkání

SESTAVA: Mara R.-Bendik,Kadla,Truhlik,Mara Dohnal(Dosy)-Karlos Rohák,Kempa,Dalda-Gavoš,Pěna.

NÁHRADNÍCI:Jeńa,Přema,Vašek H,Miloš Ř.

OČIMA TRENÉRA:V dnešním utkání byl pro nás větším soupeřem špatný terén,než samotní hráči Těšetic.Obě mužstva se i přesto snažila hrát kombinační fotbal.První branku vstřelil Gavoš po rohovém kopu kdy přesně zakončil levačkou na zadní tyči.K situaci dnes již ve fotbale téměř nevídané došlo ve 22. minutě.Gavoš dal náš druhý gól z bezprostřední blízkosti po přihrávce Pěny.Domácí pomezní však signalizoval ofsajd a tak hlavní sudí branku neuznal.V té chvíli přišel za hlavním rozhodčím domácí stoper a přiznal že v danou chvíli stál u tyče domácí branky a tudíž žádný ofsajd nebyl a branka má být uznána.0:2 pro nás. Neuvěřitelné!!!! Další šance jsme v první půlce neproměnili a ani domácí nebyli v koncovce úspěšní.I ve druhé půli jsme si vytvořili několik šancí(jak Pěna tak i Kempa šli sami na gólmana a nic).Poslední slovo tak měl Vašek,který upravil skóre na konečných 0:3 pro nás.Nutno dodat že nás několika zákroky podržel Mara a vychytal další nulu.

PERLIČKY Z UTKÁNÍ:

Kaidlik (náš pomezní)před utkáním:Dnes si schválně zapnu krokoměr ať vím kolik toho za zápas naběhám.

Jeňa (náhradník):Hlavně si ho vole napomeň vypnout až poběžíš v poločase do hospody na pivo.

Dosy ( ve 35. minutě):Nevím jak kdo ale já si připadám jako v 80.minutě uf to jsou fofry.

Karlos (v 78.minutě kdy Přema z blízka napálil míč pouze do domácího brankáře)vykřikl na střídačce:Přemo to bys mě vážně nasral.(soupeří totiž spolu o nejlepšího střelce a každý má vstřelený už 1 gól)

Pěna ( po utkání):mám z toho terénu tak vyviklaný kotníky že se z toho budu 3 dny dostávat.

Dosy (po utkání):nechápu jak někdo může jít na zápas bez fénu na vlasy a šamponu proti lupům.

Kodl (momentálně zraněn).Pokud bude Truhlik podávat stejné výkony jako dneska,těžko se dostanu zpět na předstopera. Přeškolím se zpět na beka a pokusím s vytlačit Bendika.