1.Kolo Krajské soutěže mladších přípravek

V sobotu 10.9.2016 odehráli svoje první zápasy krajské soutěže i mladší přípravky.Zajíždělo se na hřiště do Líšně,kde jsme se utkali s týmy SK LÍŠEŇ  a BŘECLAV.

Sestava,výsledky a hodnocení

Polášek Lukáš,Ludvík Maty,Veselá Jana,Marečková Denisa,Částek Martin,Částek Ondra,Železný David,Papoušek David,Štacha Ondřej,Varga Patrik,Vašíček Nicolas.

FK ZNOJMO  :  BŘECLAV 6-8  (3-5)

Góly- Vašíček,Veselá 2,Marečková,Částek Martin 2x

V prvním zápase jsme narazily na soupeře,který šel do hry velice tvrdě .Naši hráči se ale nezalekli a hráli s velikým nasazením a chutí do hry.Jako první se trefil Nicolas Vašíček.Výborně zahráli i obě naše děvčata Janička Veselá ,která svojí bojovností dala 2 góly a Deniska Marečková,která proměnila krásnou penaltu.Dvěma góly přispěl i Martin Částek.Všichni hráči si zaslouží velikou pochvalu za jejich bojovnost a odhodlání.

FK ZNOJMO : SK LÍŠEŇ    4-14  (2-7)

Góly  Vašíček,Železný,Částek M.,Částek O.

Druhý zápas byl už o poznání těžší,na hráčích byl vidět věkový rozdíl.Hráči z Líšně předváděli pěkné akce.My jsme ale bojovali ze všech sil i za velkého rozdílného skóre až do konce zápasu.Pěkné góly dali Vašíček,Železný,a po jednom gólu oba bráchové Martin a Ondra Částkovi.Dobře bojovali i děvčata.Tentokrát byl soupeř herně lepším týmem.

Všichni hráči si zaslouží velikou pochvalu za jejich snahu a bojovat až do konce i navzdory velmi horkému počasí.

Děkujeme rodičům za podporu a fandění našim hráčům.

Trenér Leoš Ludvík, asistentka Jiřina Veselá.