22.kolo FK Znojmo ml.žáci - Sparta Brno B 8:6 ( 4:2)

Góly: Veselý 4,Šereda,Bernát 3

V sobotu 3.6.2017 odehráli mladší žáci předposlední zápasové kolo krajské soutěže na domácím hřišti s týmem Sparty Brno.

Kulík,Rybníček-Gazcio,Mareček,Balada,Procházka,Lichevník,Šereda,Šimek,Veselý,Veselá Jana,Bernát,Dvořák,Texlová.

Začátek zápasu byl velice vyrovnaný a hra velmi rychlá.Gólových akcí bylo vidět hodně,některé však gólem neskončily.První gól vsítil Martin Veselý.Po prvním gólu se kluci herně uklidnily a předváděli pěkný fotbal.Přidali jsme ještě další tři pěkné góly v podání Davida Šeredy a Matyho Bernáta.Soupeř se ale jen tak lehce nevzdával a v prvním poločase nám dal také dva góly po chybách v obraně.Poločas skončil 4:2.

Do druhého poločasu jsme nastoupily se stejným nasazením i když v obraně nám to začalo skřípat a začali jsme být nedůrazní.Soupeř našich chyb dokázal využít a začal nás svými góly dotahovat.Některé góly byly dost laciné.Naštěstí naše útočná dvojice Veselý a Bernát dali také pár krásných gólů ,kdy se jim podařilo uniknout a zakončit.Nakonec jsme přeci jen vyhráli 8:6.Dnes musíme pochválit také naši nejmladší hráčku Janičku Veselou,která se určitě na hřišti neztratila.Dobrý výkon opět předvedla i Nela Texlová.

Do konce sezóny nám zbývá ještě poslední zápas s Nordikem. Věříme že tuto sezónu zakončíme opět vítězně,i když na některých hráčích už je vidět že jim ubývají síly.

Rodičům děkujeme za hlasitou podporu na tribuně.

Trenéři: Michal Sobota,Pavel Kučma,vedoucí týmu Jiřina Veselá.