5.Kolo Halové ligy mladších žáků v Ivančicích

Dne 15.1.2017 odehráli mladší žáci další kolo halové ligy  v Ivančicích.Tentokrát jsme hráli proti týmům Svratka Brno U13,Kohoutovice U12,Čafc Židenice U13.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Kulík,Rybníček-Veselý,Hybler,Šimek,Šereda,Mareček,Procházka,Dvořák,Balada.

FK ZNOJMO :  SVRATKA BRNO U13   1:2      Gól: Kulík Radim

První zápas byl velice vyrovnaný.Hrál se krásný fotbal.I když jsme hráli proti soupeřům o rok starším,naši hráči s nimi drželi krok a skóre 0:0 až do 12 minuty.Náš brankář Radim Kulík předváděl neskutečné zákroky.Poté jsme dostali gól z rohu hlavičkou soupeře.Druhý gól dal z poloviny hřiště brankář soupeřů kdy před bránou se při odrazu o hráče dostal do brány.My jsme se ale pořád nevzdávali a soupeřům také pěkně zatápěli.Jediný náš gól v poslední minutě dal náš Brankář Radim Kulík kdy si vyjel z brány a od poloviny hřiště vystřeli a skóroval.Tento zápas byl vynikající .Všichni si zaslouží pochvalu za předvedený výkon,který diváci odměnily potleskem.

FK ZNOJMO : KOHOUTOVICE U12   4:2      Góly: Šimek,Veselý 2,Šereda

Druhý zápas  byl už pro nás vítězný.Kluci opět hráli pěkný fotbal,hráli jsme převážně na polovině soupeře.Jako první se trefil Robert Šimek.Další gól přidal Martin Veselý kdy z rohového kopu první ranou nekompromisně vsítil gól.Poté po faulu soupeři kopali penaltu,kterou bohužel snížily skóre na 2:1.Soupeř nám po chybě v obraně dal ještě jeden gól.Kluci ale bojovali až do konce a naši výhru zpečetil další pěkným gólem Martin Veselý.I tento zápas byl naplno odmakaný .

FK ZNOJMO  :  ČAFC ŽIDENICE U13    0:7

Poslední zápas nám vůbec nevyšel.Soupeři měli nad námi převahu.Byli dříve u míče  než mi.Tentokrát jsme dělali moc chyb v obraně.Zápas to byl velice rychlý a klukům z ČAFKY, kteří byli také o rok starší jsme nestačily.I tak se ale kluci nemají za co stydět.Bojovali a nevzdávali se ani při nepříznivém skóre.

Toto kolo bylo poslední v základní skupině.Hráči se nemají za co stydět.Dnes jsme hráli s nejsilnějšími soupeři,ale bojovali jsme.Hráči hráli srdcem a ukázali že mají na to bojovat i s tak silnými soupeři jako dnes.

Chválíme všechny hráče i brankáře.Rodičům děkujeme za odvoz hráčů a skvělou podporu na tribunách.

Trenér Pavel Kučma ,vedoucí týmu Jiřina Veselá.