18.kolo Ujezd/Měnín - FK Znojmo A dorost 2:1 (0:0)

Gól – Krejčí P.,

Sestava : Rehberger M.-Servit E.,Bastl,Burda,Lehocký,Novotný,Ktejčí P.,Bohdálek,Pěnkava,Krejčí M.,Pospíchal
Náhradníci : Balík,Říháček,Škubal,Hudeček,Blažíček.

Řekli po utkaní : Železný, Kalina

Proti vedoucímu týmu tabulky jsme sehráli vyrovnané a hlavně kvalitní utkání. Musíme ale uznat, že soupeř byl o něco lepší a zaslouženě vyhrál. V prvním poločase jsme ještě udrželi bezbrankovou remízu. Soupeř měl více šancí, hlavně hrozil ze standartních situací. Naší nadějnou šanci v prvním poločase měl Peťa Krejčí ale bohužel jeho střela minula bránu. V druhém poločase se až do soupeřova gólu hrálo vyrovnané utkaní. V kabině jsme klukům říkali, že je to dnes o prvním gólu a kdo ho dá vyhraje celé utkání, což se nakonec potvrdilo. Soupeř nám dal během 15 minut dva góly. My jsme dokázali snížit až v 90 minutě, kdy se prosadil Peťa Krejčí střelou do šibenice. Může nás mrzet, že tento hráč neproměnil za stavu 0:1 dvě obrovské příležitosti. Dnes hrála dobře celá naše obrana, naopak nám dnes scházela větší podpora ze zálohy.

Pozor změna tréniku čtvrtek v 16:30 začátek !!!