6.kolo FK Znojmo st.žáci  -  FC Medlánky   5 : 2  (2:1)

6.kolo FK Znojmo st.žáci - FC Medlánky 5 : 2 (2:1)

Góly: Varga 2, Mrázek, Lelovský, Pilinszki P.

V sobotu 10. 9. 2022 jsme se na domácím hřišti v rámci 6. kola krajské soutěže starších žáků utkali s týmem FC Medlánky.

Sestava: a hodnocení utkání

Ludvík - Pilinszki M, Pilinszki P, Sekula, Brázda, Rolník, Mrázek, Skopal, Varga, Beno, Nguyen Kelly, Lelovský, Vyorálek, Plaček, Matoušek, Kubále.

Začátek zápasu jsme měli dobrý a drželi jsme míč na našich kopačkách, ale bohužel jeden dlouhý nákop soupeře a únik stačil k tomu, aby jsme prohrávali. Nadále jsme se snažili držet míč a odměnou bylo v 8. minutě vyrovnání Dominikem. V 15. minutě jsme Patrikem zvýšili na 2:1, ale místo uklidnění přišlo spíše uspokojení a iniciativu jsme přenechali soupeři, který se více tlačil do útoku. Do konce první půle jsme se z toho nedokázali pořádně vzpamatovat. Až druhá půle byla zase více v naší režii a postupně po gólech Romana, Patrika a Pildy jsme získali jistotu získaných bodů.

Naše hra je zatím stále kolísavá. Na jedné straně jsou výborné pasáže a na druhé působíme úplně odevzdaně.

V týmu je nás momentálně dost a od některých hráčů čekám výraznější zlepšení jejich výkonu.