13.kolo Grešlovo Mýto - FK Znojmo B 2:6 (1:4)

Sestava a hodnocení zápasu

Vaněk L.- Kafka Jakub, Kostík, Dočekal, Vikturna- Pitour, Matějíček, Mossmer- Vecheta, Kubále, Šperl.

Náhradníci: Kafka Jan, Skopal, Ondra.

Hodnocení:

V posledním utkání na Grešle nás domácí deklasovali 6:0. To jsme dnes nechtěli připustit a proto jsme změnili rozestavení hráčů i taktiku. Třetí minuta a domácí jdou do vedení 1:0. Naštěstí hned za dvě minuty srovnal Tomáš Vecheta. Obrat na 3:1 zařídil Michal Šperl. Na 4:1 zvýšil opět Tomáš Vecheta. Těsně před poločasem ještě zahodil pokutový kop Šperlák. Poločas.

V 51. minutě domácí snižují na 4:2 a cítí ještě naději na dobrý výsledek. Ale střídající Honza Kafka vstřelil dva góly a bylo vymalováno. V závěru utkání jsme mohli vstřelit ještě několik branek. Jen Přema neproměnil 3 šance. Dnešní zápas jsme zvládli s ohledem na terén a styl hry domácích na jedničku.