9.kolo FK Blansko B - FK Znojmo ml.žáci   2 : 4

Góly: Nguyen 2, Železný, Vyorálek.

V sobotu 10. 10. jsme k 9. kolu krajské soutěže žáků zajížděli do Blanska

Ludvík - Pilinszki, Brzobohatý, Železný, Nguyen, Beno, Sekula, Ralenovský, Pham, Vyorálek, Shehata, Kubále, Kaidl.

Zápas jsme začali hodně aktivně a hned jsme soupeře přivřeli na jeho polovině. Ale naše produktivita byla opravdu žalostná. Poslední dobou nejsme schopni z jasných příležitostí skórovat. A přišlo nedáš dostaneš. Soupeř z první situace před naší bránou, kdy jsme nebyli schopni odkopnout míč, skóroval. Obraz hry se nezměnil, ale s tím rozdílem, že se nám podařilo vyrovnat. Jenže opět přišla chyba a soupeř šel na poločasovou přestávku s vedením 2:1. O přestávce jsme si jen řekli, že musíme hrát stále stejně, jen s tím rozdílem aby jsme v koncovce zachovali chladnou hlavu. Kluci věděli, že je v jejich silách utkání otočit a to se jim taky povedlo. Tomáš v krátkém sledu dvakrát skóroval a přinesl klid na naše kopačky. Škoda nejméně dalších čtyř vyložených šancí se kterými si Dava nedokázal poradit. Snad si ty góly schoval teď na sobotu, kdy na našem hřišti přivítáme od 9h lídra tabulky ze Svratky Brno, který dosud neokusil hořkost porážky.