FK Znojmo oranžová - dívky - 10.4.2022

V neděli 10.4.2022 jsme odehráli první jarní kolo okresní soutěže starších přípravek na hřišti Přímětic

Sestava: Šmerdová - Rozehnalová, Buchmayer, Kuřitková, Garajová, Hanzelová (C), Rouchalová, Mirošová, Švarcová, Neubertová

1. zápas Přímětice - FK Znojmo oranžová 19:2 (gól: 2x Garajová)
  2. zápas Přímětice - FK Znojmo oranžová 21:2 (gól: Kuřitková, Buchmayer)

První jarní kolo jsme odehráli za chladivého větrného nedělního dopoledne na hřišti Přímětic. Domácí na nás vyrukovali se silnou a početnou sestavou, složenou převážně z hráčů ročníku 2011. Naše omlazené družstvo mělo v obou zápasech hodně práce zejména v obranné činnosti. Přímětičtí nás přehrávali silově, rychlostně i kombinačně a byli i střelecky úspěšní. Spoustu šancí zmařila v bráně Eliška, ale i tak brankový příděl domácích neuvadal. Dnes si poprvé zahrály za starší přípravku Eliška Švarcová a Anička Rouchalová. Celý tým i přes hrozivě narůstající skóre bojoval a chtěl vstřelit nějaké branky. V tomto směru byla hodně aktivní tradičně Tamarka Garajová. Dík patří Matesovi Buchmayerovi za odehrání v obraně, předvedl i pěkné akce dopředu a dokonce vstřelil i gól. V průběhu jara kvůli kolizi hracích termínů téměř nebudeme moci využít zapojení starších hráček, které hrají za mladší žákyně a tak budeme zapojovat nejmladší děvčata a ta tak budou získávat potřebné zkušenosti. Již zítra nás čeká další přípravný zápas proti Šatovu a Šanovu, kde si zahrajeme proti jejich mladším přípravkám.

Za tým trenérů FK Znojmo Jan Šmerda a Martin Hanzel